fot. mat. pras.

W ramach zainicjowanego przez MyMusic projektu dla młodych raperów, co piątek o godz. 15:00 ukazują się nowe klipy jego uczestników. Tym razem na oficjalnym kanale YouTube StartRap pojawił się klip do utworu „Ikar” w wykonaniu artysty o pseudonimie Kaczka.

Jak mówi Kaczka: “Numer, który chce przedstawić ukazuje mnie jako Ikara, który pomimo napotykanych przeciwności nie boi się zaryzykować. Jaki będzie tego efekt? Na ten moment sam tego nie potrafię określić, ale jedno wiem na pewno. Nigdy nie odpuszczę sobie tego co kocham, czyli muzyki”.

StartRap promuje twórczość młodych, zdolnych raperów. Pierwszy numer projektu: TKM x PIT – „Drogowskazy”, w miesiąc po premierze zdobył już ponad 135 tys. wyświetleń. To niezły wynik, jak na początkujących raperów!

StartRap Projekt
Jego głównym celem jest odkrywanie, promowanie i inwestowanie w młodych rap-twórców. Dotychczas do ekipy StartRap zakwalifikowali się: zibex, TKM, Pit, Koder, Ejten, Doli, Shuster, Brayan, a także Obi i Kvxzka. Każdy z podopiecznych projektu charakteryzuje się nietypowym oraz świeżym brzmieniem. StartRap to jednak nie tylko nawijka. W producenckiej odsłonie projektu znajduje się też C0PIK.