Frosti Rege promuje album „Young Midas”

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy klip najmłodszego reprezentanta Prosto Label – Frostiego Rege. Animowany teledysk do utworu „Sram na świat” to dzieło ekipy TOYZ BOYZ. Za muzykę odpowiada Niski. Singiel promuje tegoroczny debiutancki materiał Frostiego Rege – „Young Midas”.

Dołączcie do oficjalnej „RapNewsowej” grupy, gdzie czekają na Was, m.in. unikatowe wiadomości oraz wiele konkursów | KLIKNIJ!

Album jest opisem życia Warszawy w 2017 roku, widzianego oczami dwudziestojednolatka. Płyta utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce, zachowuje przy tym swój uliczny sznyt, z którym utożsamiany jest Frosti. Jak tłumaczy to sam artysta: „Ten album jest jak książka, którą należy czytać od początku do końca, ma wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Jest to zapis mojego ostatniego pół roku życia z wyraźnymi adnotacjami do przeszłości”.

Na krążku znajduje się osiemnaście premierowych numerów, które zostały wyprodukowane przez czołowych producentów nowej fali brzmienia m.in. 2K, GeezyBeats, Ka-meal, Pixa, OLEK, VBS, Niski.

Gościnnie na krążku usłyszymy, m.in. Szpaka i Bersona.

fot. źródło: www.facebook.com/frostiregee

Tagi: rap raper hip hop