fot. mat. pras.

„Atomy” to utwór z projektu wytwórni Ramzes Records o nazwie „#12„, doskonale wpasowujący się w wakacyjne brzmienia. Numer „Atomy” to 7 z 12 singli pojawiających się cyklicznie 6 dnia miesiąca na kanale YouTube.

Kosmiczne trio Soultake, Rewers, Ramzes zabiera Cię w klubową podróż do najskrytszych imprezowych wspomnień minionych wakacji. Lirycznie artyści opowiadają o nocnym życiu w centrum miasta oraz przeżyciach mocno zakrapianych alkoholem.

Za produkcję muzyki oraz wideo odpowiada niezawodny Ramzes, który dosłownie „wejdzie Ci do głowy” kolejnym melodyjnym refrenem.

Ramzes to zabójczo zdolny producent z okolic Tarnowa, który jest właścicielem wytwórni Ramzes Records. Jego produkcje od dłuższego czasu podbijają serca słuchaczy, a jego niebanalne podkłady możecie usłyszeć na największych kanałach YouTube w Polsce: QueQuality, SB Maffiji, czy Hashashins.

Rewers – to artysta, który porwał w górę ręce niejednego fana rapu. Od 2010r.  konsekwentnie realizuje swoje wizje muzyczne i rozwija umiejętności. Posiada duże doświadczenie koncertowe, które nabył pojawiając się zarówno na małych, jak i dużych scenach. Można go usłyszeć w Hymnie Hip Hop Kempu z 2015r. oraz na kanale wytwórni AsfaltRecords, na którym pojawił się singiel zapowiadający „Po Prostu EP” wyprodukowaną z Jacą.

Soultake to bardzo zdolny raper z okolic Tarnowa, który w ekipie RR jest od samego początku, na swoim koncie ma na razie kilka singli, być może tym utworem trafi do szerszej publiczności, co będzie motywacją do systematycznej pracy.

  • Wielkimi krokami zbliża się preorder albumu „#12”. Jeśli w gronie słuchaczy są osoby, które mają problem z wyborem świątecznych prezentów dla swoich najbliższych, to już teraz podpowiem, że ten album będzie strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Single promujące album #12 dostępne są w playliście Spotify:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ