Na MaxFloRecTV krótko po 13 trafił dziś, 26.06, teledysk do utworu „Mówili mi”.

Jest to 1. wideozapowiedź nowego albumu Kleszcza. Raper, który 2. ostatnie krążki wydał w kooperacji z DiNO (producent), tym razem zaprezentuje projekt solowy. Premiera płyty już jesienią.

Dzisiejsza nowość pochodzi z nadchodzącego wydawnictwa Kleszcza zatytułowanego „Czerń i biel”. Będzie to już 3. album wydany pod szyldem MaxFloRec, po wspólnych z DiNO płytach „HorRYM JESTem” i „Cyrku na qłq”. To jednak 1. krążek, który nagrany zostanie do bitów kilku producentów. – Mimo decyzji o współpracy z kilkoma producentami, starałem się w pracy nad płytą znaleźć wspólny mianownik. Uważam, że dzięki takiemu zestawieniu znów będzie eksperymentalnie. Liczę jednak, że każdy słuchacz znajdzie na krążku coś dla siebie – komentuje na gorąco Kleszcz.

Autorem bitu do powyższego singla jest Greg, miksem i masteringiem natomiast zajął się Dawid „Twardy” Twardowski z MaxFloStudia. Pierwszemu ujawnionemu numerowi z nowej płyty towarzyszy teledysk. Za jego realizację odpowiada Radek Bereś z grupy filmowej Ace of Art. Jednym z głównych bohaterów wideo jest młody Kleszcz, w którego rolę wcielił się syn managera artysty – Karol Łukasiewicz. Jak nietrudno zauważyć zarówno Kleszcz, jak i jego młodszy odpowiednik występują w klipie w jednakowych T-shirtach. Podobne koszulki są już do zamówienia na maxflosklep.pl

„Mówili mi” to 1. nowość Kleszcza, która pojawiła się na MaxFloRecTV od czasu ostatniej wizualizacji z „Cyrku na qłq”. W międzyczasie artysta współpracował z Kopruchem, czego efektem jest wydana własnym sumptem EP-ka pt. „NDKE”. Wideoklipy promujące wydawnictwo obejrzeć można na kanale HORREcTV.

Nie przegap kolejnych zwiastunów „Czerni i bieli” – subskrybuj MaxFloRecTV na YT, klikając: tutaj!

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

fot. mat. pras.
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ