fot. @osiemdziewiec

Pod koniec 2017 roku, Solar wypuścił swój pierwszy legalny solowy album – „Klub 27”. Mimo, iż jego premiera odbyła się kilkanaście miesięcy temu, słuchacze wciąż chętnie po nią sięgają. – Od premiery płyty „Klub 27” dostałem od Was wiele sygnałów, że ta płyta wciąż wam towarzyszy i jest w jakiś sposób ważna. Spotkałem się również z opiniami, że została niedoceniona. Nie ukrywam, że jest mi z tego powodu bardzo miło. Ta płyta kosztowała mnie dużo pracy i jeszcze więcej emocji, które mam nadzieję tam słychać. Zdaję sobie sprawę, że częściowo sam ją zsabotowałem promocją, ale trudno, nie ma co rozpamiętywać. – przekazał kilka dni temu reprezentant SB Maffija na łamach serwisu Instagram.

Warszawski raper ujawnił również, że przygotowuje materiał na kolejne wydawnictwo: – Prace nad nową płytą oczywiście trwają. Słyszymy się w pierwszym kwartale 2019 roku.

Solar uchylił także rąbka tajemnicy odnośnie sprzedaży fizycznych egzemplarzy. Jak się okazuje, jest on w połowie drogi do osiągnięcia statusu Złotej Płyty (aby otrzymać „złoto” należy sprzedać 15 tysięcy albumów).

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ