fot. kadr z klipu "Berghain"

Solar został zapytany przez jednego z fanów o to, czy kiedykolwiek weźmie udział w jakiejś bitwie freestyle’owej, a także, co sądzi o projekcie „Rap Nokaut” (pierwszej prawdziwej polskiej ligi battle rap – acapella) – co odpowiedział?

Jeśli chodzi o pierwszy temat, to raper prawdopodobnie nie widzi się już w roli uczestnika bitew freestyle’owych. Współzałożyciel SBM Label przyznał jednak, że jest „fanem battle rapu” i w miłych słowach wypowiedział się o „Rap Nokaucie”

  • RAP NOKAUT to świetna inicjatywa. Niestety – póki co – wciąż bez odpowiedniego rozgłosu. Cytując Muflona w podsumowaniu roku w RapSesji, wciąż funkcjonuje to jako przebudówka do freestylu, a cytując Winiego – raperzy wolą bić się na Fame MMA niż na rymy. Tak czy inaczej, trzymam kciuki – jestem fanem battle rapu. – napisał na „Insta Stories” raper. A jak myślicie, czy kiedykolwiek Solar stoczy pojedynek na„Rap Nokaucie”?

My oczywiście przypominamy Wam, że już 8 lutego w Warszawie odbędzie się 3. edycja „Rap Nokaut”, podczas której udział wezmą tacy zawodnicy jak, m.in.: Frosti Rege, Oxon, Koro, czy VBS

Chcesz uczestniczyć w tym wydarzeniu? Zamów już teraz swój bilet na stronie TICKETOS.PL!

Screen z IG: @solarmodelu: