Wiele drzwi może się przed nią otworzyć” – podkreśla Solar

Solar, który jest w trakcie przygotowań swojej najnowszej solowej płyty, niedawno porozmawiał chwilę z Piotrem Leleniem z FLAASHH.PL, w której obaj poruszyli kilka istotnych kwestii, zarówno odnośnie twórczości warszawskiego rapera, jak i jego kolegów i koleżanek z SB Maffija. Pozytywnie wypowiedział się o najnowszym projekcie Białasa i Lanka „POLON”: „to jest płyta, która przeciera pewne szlaki. To nie jest coś do końca zgodnego z dzisiejszymi polskimi trendami” (info).

Nie szczędził także miłych słów w stronę Zui i jej twórczości:

  • Zdecydowanie wróżę jej karierę. Ma ogromne możliwości głosowe, świetny feeling, sama produkuje muzykę, ostatni singiel to przecież jej produkcja, jest atrakcyjna wizualnie, zna dobrze angielski i potrafi śpiewać po angielsku… Wiele drzwi może się przed nią otworzyć. Dobrze czuje się też w social mediowym świecie. Myślę, że dużo pracy wizerunkowej jeszcze przed nią.

Przygotowuje ona debiutancki muzyczny krążek, działając pod szyldem SB Maffiji. Obecnie jej solową twórczość możemy ocenić poprzez pryzmat dwóch utworów: „ZUIGRAM” (sprawdź!) i „WYLUZUI” (sprawdź!).

Zui o hejterach: „Ludzie nie lubią pewności siebie. Chcieliby robić to co ja”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ