fot. @osiemdziewiec

Na początku ubiegłego roku, hip-hopową sceną zatrząsł beef, w który zaangażowani byli, m.in. TPS, Białas i duet Avi/Louis Villain. Ci ostatni, przez jakiś czas reprezentowali barwy SB Maffiji, lecz wszystko zmieniło się po dissie „Tupac Shakur”, skierowanym w stronę radomskiego rapera. – W związku z wydarzeniami z zeszłego tygodnia tj. zakończeniem przez nas beefu z Tps’em i podjęciem decyzji o usunięciu dissu, zdecydowaliśmy o honorowym opuszczeniu ekipy i labelu SB Maffija. – przekazał po wszystkim, Avi.

Od tego czasu Avi i Louis Villain skupili się na nagraniu kolejnych muzycznych projektów, w tym najnowszego – „Spis Dzieł Sycylijskich”, którego premiera odbyła się pod koniec zeszłego tygodnia |odsłuch płyty!|.

Nowy materiał nie przeszedł obojętnie, m.in. obok Solara – jednego z założycieli SB Maffiji (obecnie SBM Label), który postanowił sprawdzić umiejętności wokalne, brzmieniowe, czy tekstowe swoich byłych kolegów.

Słuchałeś nowej płyty Aviego?” – zapytał Solara jeden z użytkowników serwisu Instagram. – Tak. Bardzo cieszę się, że już nie ćpa, nie pracuje na recepcji, uporał się z wrogami i pije drogie alkohole. – skomentował warszawski raper na „Insta Stories”.

Warto wspomnieć, że kilka tygodni temu Solar rozpoczął promocję swojego najnowszego solowego materiału, zatytułowanego „Pokój 0”. Ma on trafić na sklepowe półki 20 września br. W jakiej formie jest aktualnie Solar? Pierwszy singiel „Obłęd” możecie sprawdzić na rapnews.pl.