fot. kadr z klipu "Kevlar"

Ostatnie dni/tygodnie 2019 roku są bardzo owocne w premiery singli, albumów, starty preorderów czy podsumowań. O minionych miesiącach postanowił opowiedzieć Solar, który do internetu wypuścił specjalny utwór zatytułowany „Boarding 2019”.

Reprezentant SBM Label wysyła podziękowania w stronę najbliższych mu osób, a także gratulacje i pozdrowienia osobom, które szanuje. Na świeczniku rapera znaleźli się, m.in.: Mata, Deys, Sokół, Pezet, Paluch oraz Borixon z całym Chillwagonem.

Do kawałka został dodany również opis:

  • Kiedy to czytasz, prawdopodobnie odsypiam w samolocie całą noc przygotowań do wyjazdu, a Szyman wrzuca to na social media. Ten rok to było czyste szaleństwo, prawie codziennie pracowałem odkąd otworzyłem oczy, do momentu gdy zasnąłem, a i z tym zwykle nie było z górki. Myślę, że wykazuje już większość cech, które kwalifikują mnie do miana pracoholika i niezbyt dobrze się z tym czuję. Za to bardzo mi miło, gdy patrzę na efekty w postaci bardzo ciepło przyjętej solówki, SBM Label rosnącego jak na drożdżach, grafika w NOBOCOTO STUDIO zapchanego do granic możliwości i kolejnych artystów, którzy z naszym wsparciem rozbijają bank. Nagroda jest duża, ale i koszt ogromny. Na ten moment nie mam pojęcia co dalej. Chodzi mi po głowie zamieszkanie w jaskini albo chociaż kupienie motoru w Wietnamie i wyruszenie w podróż bez planu. Zobaczymy. – przekazał Solar.