fot. kadr z klipu „Z ostatniej ławki”

01.09.2011 – 01.09.2020. Dziś świętujemy 9 rocznicę premiery albumu Solara i Białasa, pt. „Z ostatniej ławki”, który tak naprawdę rozpoczął piękną przygodę tego duetu.

  • Dokładnie 9 lat temu, gdy w polskich szkołach rozbrzmiał pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2011/2012, Solar i Białas zaprezentowali swój pierwszy, wydany własnym sumptem długogrający album “Z ostatniej ławki”! – przekazał label.
  • Po nagraniu solowych epek i kilku wspólnych, eksperymentalnych mixtape’ów stworzonych w duecie oraz bogatsi o doświadczenie i umiejętności wyniesione z wielu zwycięskich bitew fristajlowych, Solar i Białas postawili kolejny duży krok w stronę ogólnopolskiej rozpoznawalności, ale raczej żaden z nich nie spodziewał się tego, jak w ciągu dekady rozwiną się ich kariery i że już 5 lat później założą własną wytwórnię, w której zakontraktują pierwszych artystów. Tytułowy singiel z płyty oparty na charakterystycznym samplu stał się na długi czas swoistym hymnem duetu, a sam album można śmiało określić mianem podziemnego klasyka. Możecie posłuchać go w całości na naszym kanale i wszystkich serwisach streamingowych! – czytamy dalej.

Macie swój ulubiony kawałek z tego krążka?

https://www.instagram.com/p/CEmIG-_ohLv/

1 KOMENTARZ

  1. Białas rozbij w lesie szałas i tam puszczaj swój mmmarazm… Naaara twoja muzyka to gówniana mara muzyka dla pedzialala albo na paradę równości bo tam dużo takiej męskiej miłości a o ten diss w komentarzu nie czuj złości.. Yo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here