fot. "Wehikuł czasu"

Kilka dni po informacji o nowym albumie, redakcja WuDoo postanowiła zadzwonić do Sokoła i dopytać o jego szczegóły. Raper opowiedział, m.in. o możliwościach, jakie dała mu grupa współpracowników przy nowym projekcie, ocenił obecny hip-hop oraz zdradził kilka ksywek towarzyszących przy nadchodzącym wydawnictwie. – Po raz pierwszy pracuje z kimś jako producentem wykonawczym. – zdradził filar marki Prosto. – Nagrywałem bardzo długo tę płytę… Można powiedzieć, że dwa czy trzy lata. – tłumaczy Sokół.

Pełną rozmowę znajdziecie w dzisiejszym odcinku Magazynu WuDoo, który zostanie wyemitowany na antenie Polskiego Radia Szczecin i WuDooTV.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez „rap telefon”. Aktualnie skupiamy się na cyklach „Open Mic”, gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady „face to face” oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.