fot. @ciociaewaaa_foto

Niedawno Sokół zaapelował do wszystkich producentów o wysyłanie mu bitów, które być może wykorzysta na swoim nowym albumie. Czego oczekiwał? Tempa ok. 67 BPM do storytellingu z refrenem o klubowym klimacie.

Ostatecznie, raper otrzymał ich grubo ponad 200:

  • Po 200 bitach przestałem liczyć, ile dostałem w odzewie na mój brief. Dziękuję. Poziom był niezły, 10% asłuchalne, sporo bardzo przewidywalnych rzeczy, reszta ok. Wybrałem 7 naprawdę ciekawych i dobrze wyprodukowanych bitów, z którymi pojeżdżę sobie furą po mieście przez chwilę i się osłucham, może finalnie, któryś z nich kupię od producenta i znajdzie się na płycie, zobaczymy. Tym, których bity sobie odłożyłem napisałem na priv. Z góry dziękuję za cierpliwość i przytrzymanie ich dla mnie jakiś czas. Być może zrobimy razem ciekawy kawałek. – przekazał.
  • Poziom jednak był na tyle obiecujący, a ja lubię też odkrywać nowych producentów, że dało mi to pewien niedosyt. Więc robimy drugą rundę. Tym razem brief wygląda tak: Szukam największego hitu, totalnego rozpier*, ale nie sztampowego. Zobaczymy, co tam macie w zanadrzu. – dodał.

Bity można przesyłać na adres mailowy: beats@prosto.pl.

Kto z Was spełni swoje marzenie, aby stać się częścią legendy Sokoła?

Po 200 bitach przestałem liczyć ile dostałem w odzewie na mój brief, dziękuję. Poziom był nieżły, 10% asłuchalne, sporo…

Opublikowany przez Sokóła Poniedziałek, 28 września 2020

1 KOMENTARZ

  1. Nie obrażając Sokoła,ale moim skromnym zdaniem zaniżył strasznie swój rap.Dla mnie to bardziej biznesmen ,na drugim planie rap.Nie jestem,na jego miejscu.Ale znając mój charakter( czy dobry czy zły?)nikt by mnie nie zobaczył w żadnej reklamie po osiągnięciu w rapie tego co on.Bieda to chyba jedyna rzecz,która by mnie do tego zmusiła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ