fot. @ciociaewaaa_foto

Od premiery debiutanckiej solowej płyty warszawskiego rapera„Wojtek Sokół”, minęło kilka miesięcy. Album ten cieszy się dużym zainteresowaniem fanów, dzięki czemu Sokół nabrał rozpędu na realizowanie kolejnych marzeń/planów.

Na razie jeszcze nie wiemy, co konkretnie szykuje reprezentant ZIP Składu. Z jego najnowszego wpisu w social mediach wynika jednak, że już wkrótce możemy spodziewać się pierwszych efektów prac nad tajemniczymi projektami.

  • W ten rok wjechałem jak do siebie. Pierwsze solo po 20 latach nagrywania w mniejszych i większych składach i ekipach (pozdrawiam wszystkich serdecznie); złoto w ciemno bez tracklisty w preorderze, jak dotąd podwójna platyna i najlepiej sprzedający się album w Polsce w 2019; koncerty, na które bilety wyprzedawały się nawet w 15 minut; pierwsze w Polsce kolabo dwóch najbardziej rozpoznawalnych krajowych marek odzieżowych w swoich segmentach, z zupełnie innym DNA – Prosto x Vistula. Teraz World Tour z ziomkami z PRO8L3M, a to jeszcze nie koniec… Nie zatrzymuję się, dzięki waszemu zaufaniu i wsparciu. Działam dalej, artystycznie i biznesowo. Nie odchodźcie za daleko, bo rzeczy będą się działy. Dzięki, że jesteście. – napisał raper na Instagramie.

Jak myślicie, co Sokół ma na myśli? Czy za planami artystycznymi kryje się nowa płyta?

Sokół „Wojtek Sokół”

– kliknij tutaj, aby przesłuchać albumu!

View this post on Instagram

W ten rok wjechałem jak do siebie. Pierwsze solo po 20 latach nagrywania w mniejszych i większych składach i ekipach (pozdrawiam wszystkich serdecznie), złoto w ciemno bez tracklisty w preorderze, jak dotąd podwójna platyna i najlepiej sprzedajacy się album w PL w 2019, koncerty na które bilety wyprzedawały sie nawet w 15 minut, pierwsze w Polsce kolabo dwóch najbardziej rozpoznawalnych krajowych marek odzieżowych w swoich segmentach, z zupełnie innym DNA – Prosto x Vistula, teraz world tour z ziomkami z @pro8l3m a to jeszcze nie koniec. Nie zatrzymuję się, dzieki waszemu zaufaniu i wsparciu. Działam dalej, artystycznie i biznesowo. Nie odchodźcie za daleko, bo rzeczy będą się działy. Dzięki że jesteście. 🤜💥🤛 photo @mateusz.stankiewicz

A post shared by W■JTEK S■K■Ł (@wojteksokol) on