fot. kadry z klipów „Chcemy być wyżej” / „Głupcy umierają szybko”

Ten rok jest dla Jędkera naprawdę bardzo dobry, mimo faktu, że pandemia nas nie rozpieszcza. Muzyczne oraz okołomuzyczne działania weterana polskiej rap sceny sprawiły, że zainteresowanie jego osobą wśród fanów stopniowo wzrasta. Warto wymienić, że w minionych miesiącach raper wydał debiutancką książkę – „Dzienniki pokładowe rapera”, wspólnie z Sokołem wypuścili limitowaną odzież WWO z okazji 20-lecia debiutanckiej płyty „Masz i pomyśl” oraz nadal prężnie pracuje nad 3. solowym albumem – „Y” (premierę zaplanowano na kwiecień 2021 roku).

Czy na zbliżającym się materiale (bądź innym projekcie) będzie można spodziewać się kooperacyjnego kawałka z Sokołem?

  • Ya never know mate! – odpowiedział.

Jędker wskazał również elementy, z których składa się krążek „Y”:

  • Dużo dobrego oldschool brzmienia, ale też kilka świeżych rzeczy z udziałem instrumentalistów, mocny przekaz na stówę, nieoczekiwane totalnie featy, w tym również zagraniczne. Kilka refrenów, które będziesz nucić pod prysznicem i nie tylko. – przekazał raper w odpowiedzi na pytanie: „Co Twoja nowa płyta wniesie do polskiego rapu?„.
  • Będą naprawdę nieoczekiwani goście, zarówno wśród MC, jak i producentów – młodsi ode mnie sporo. Ale jeśli liczysz na Żabsona albo auto-tune, to się nie spodziewaj. – dodał.

Jak myślicie, kto pojawi się wśród gości? Piszcie!

1 KOMENTARZ

  1. Sokółowi jak zapłacisz to u Zenka by wystąpił. U niego wszystko jest na sprzedaż

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here