fot. źródło: Przeciw-Bezprawiu-2018

Dziś, 3 marca 2020 roku, do Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy zostały przekazane kolejne dziesiątki tysięcy podpisów złożonych pod petycją „Petycja do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie Oliwiera Roszczyka pseudonim Bonus RPK”.

Warto podkreślić, że łącznie podpisało ją ponad 107.000 osób!

  • Ogółem do Pana Prezydenta trafiło ponad 107.000 podpisów obywateli, którzy wierzą w niewinność Oliwiera, wierzą w sprawiedliwość i wierzą, że Pan Prezydent pochyli się nad sprawą Bonusa RPK ze szczególnym uwzględnieniem jego dotychczasowej niekaralności, działalności muzycznej oraz charytatywnej. Oliwier jest muzykiem, artystą, ojcem, partnerem, synem.
    Jest obywatelem ze swoimi prawami i obowiązkami. Skazany za murami, swój niemy krzyk stara się dziś przekazać w pracach plastycznych, które wykonuje, w tekstach zapisywanych na kartkach papieru i odliczając czas do spotkań ze swoją ukochaną rodziną. I wciąż czeka. Czeka na sprawiedliwość!
    – czytamy na stronie „Przeciw Bezprawiu 2018”.

Kochani!Dziś, tj 3 marca 2020 r. w Kancelarii Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy złożyliśmy drugą i ostatnią część…

Opublikowany przez Przeciw Bezprawiu 2018 Wtorek, 3 marca 2020

Pudełko z kolejną partią podpisanych petycji zostało przekazane dziś przez wielu znanych raperów jak, m.in.: Mesa, Sokoła, Małolata, Dioxa i Liroya, a także przez żonę Bonusa RPKPanią Dominikę.

Głos w tej sprawie zabrał m.in. Marcin „Różal” Różalski, znany zawodnik MMA, który w mediach społecznościowych umieścił video z następującym komentarzem:

#muremzabonusem ,@przeciw_bezprawiu

Opublikowany przez Marcina Różal Różalskiego Wtorek, 3 marca 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ