Reaktywacja WWO? Być może tak się stanie…

Ostatni album warszawskiego zespołu „Życie na kredycie”, pojawił się w 2005 roku nakładem wytwórni Prosto Label. Następnie Jędker „odbił” w swoją stronę tworzą wszystkim bardzo dobrze znany – Monopol, który obok Hip-Hop’u nawet nie stał: „to było na melanżu brat, było tak, Monopol – Zodiak” – głosiła jedna z piosenek.

O Jędkerze ostatnio zrobiło się głośniej przy okazji wywiadów przeprowadzonych z Ponem, czy Fu, którzy mówili: „sam uznał, że nie pasuje do reszty. Życzę mu dobrze (…) spełnia się teraz jako surfer” (pełna wypowiedź Pono: tutaj!); „on nie został wypierdolony z ZIP Składu (…) mam z nim parę osobistych, niewyjaśnionych sytuacji, ale w przyszłości to sobie wyjaśnimy” – rzekł natomiast Fu (pełna wypowiedź: tutaj!).

Aktualnie do Australii wyjechał Sokół, który spotkał się z Jędkerem, wstawiając przy okazji na Instagram wspólne zdjęcie i komentarz: „Jak zrobiliśmy to zdjęcie, Jędker powiedział: <<Wrzuć im, niech mają pożywkę>>. To macie pożywkę. WWO. #wwo #WojtekSokol #Jedker#Australia #MahonPool

https://www.instagram.com/p/BOyeDzPjlwF/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here