Przedstawiamy video-zapowiedź teledysku do numeru „Rób Swoje” promującego album „Ponad Miarę” Soker/Tyno – duetu MC/producent, reprezentantów 83-200. O brzmienie krążka zadbał Tyno, który znany jest ze swoich klasycznych produkcji, opartych na samplach. Zaś za mikrofonem mamy przyjemność sprawdzić młodego i zdolnego rapera – Sokera oraz zaproszonych przez nich gości, takich jak: PeeRZet, czy Boxi (834), a także Chudini, Mazik, Mel. Jak przystało na hip-hopową produkcję nie mogło zabraknąć jednego z podstawowych elementów, czyli DJ-ingu, za który odpowiadają: DJ Ike, DJ Te oraz DJ Gugatch.

Przy okazji prezentujemy zdjęcia wersji fizycznej „Ponad Miarę” (zdjęcia: Kejnczok):

ZAMÓW CD (15 PLN + 5 PLN koszty wysyłki): http://www.vibe2nes.pl/soker-tyno/

ODSŁUCH NA YOUTUBE: http://vibe2nes.pl/soker-tyno/sluchaj

POBIERZ ZA DARMO (MP3 w jakości 320 kbps): http://vibe2nes.pl/soker-tyno/pobierz

Bądź na bieżąco:
http://facebook.com/Vibe2NES
http://facebook.com/SokerTyno

Tracklista:
01. Intro
02. Kiedy Idziesz Po Swoje (cuty DJ Te)
03. Najwyższy Czas (feat. PeeRZet, cuty DJ Gugatch)
04. Eldorado
05. Dobre Mordy (cuty DJ Te)
06. Wiem Co Jest Grane (feat. Chudini, Mazik)
07. Kto Ma Lepiej (feat. Boxi)
08. Ponad miarę (cuty DJ Ike)
09. Nie Ma Co Się Oszukiwać (feat. Mel)
10. Jedno Życie (feat. Karla, cuty DJ Te)
11. Żyje Z Tym (feat. Tyno)
12. Outro

BIO:
Wojtek Soker, czyli po prostu Soker, jest reprezentantem 83-200 – Starogardu Gdańskiego. Udzielał się jak dotąd głównie na lokalnej scenie, ostatnio można było go sprawdzić w teledysku m.in. u boku Grubego Mielzkiego w „Wizji Lokalnej: Starogard Gdański”. Album „Ponad Miarę” jest pierwszym poważnym (po setce spontanów) projektem w którym uczestniczy od początku do końca. Mało kto na niego liczy, więcej osób go nie zna, lecz wspólnie uważamy, że to idealny czas i miejsce, aby pokazać się szerszemu gronu!

Tyno jest producentem, pochodzącym z tego samego miasta co Soker, lecz obecnie mieszkającym w Trójmieście. Dał się on już poznać szerszemu gronu dzięki swoim muzycznym produkcjom, gdyż wyprodukował m.in. bity na płyty PeeRZeta (w tym także na najnowszy krążek „Z Miłości Do Gry”; Aptaun 2012), Chudiniego, Mazika, Gedza, Jody, czy Racy. Zajmuje się także mixem i masteringiem, co możemy usłyszeć chociażby na albumie Spec & Grucha „Goście”. Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia jego mixtape’u pt. „The Greatest”.