Sobota już jutro stoczy swój debiutancki pojedynek na Fame MMA z Filipkiem. Z tej okazji, tuż przed tym starciem porozmawiał z Mateuszem Kaniowskim, znanym redaktorem specjalizującym się w sportach walki.

Podczas wywiadu padła kwestia sprawy z Jongmenem, którą środowisko hip-hop’owe, i nie tylko – żyło przez ostatnie miesiące.

  • Moi przedstawiciele oraz Jongmena spotkali się, wzięli to wszystko, pogadali o tym, przeczytali wszystkie papiery. Skoczyło się na tym, że okazało się, że nie skrzywdziłem nikogo ani czynem ani słowem. Ja i Jongmen otrzymaliśmy nakaz, aby pousuwać wszystkie obraźliwe filmiki na nasze tematy z Internetu. Zostały one usunięte. – przekazał Sobota.
  • To wszystko zostało zakończone. Internet i media to ostatnie miejsce, w którym powinno się to wydarzyć. Nie powinno dojść do tej eskalacji nienawiści w moim kierunku w sieci. Jak się okazało, to jest nieprawdą. Odpowiedni ludzie po wieloletnich wyrokach, którzy się na tym znają, zjedli na tym zęby, siedli razem ze sobą i ustalili, że wszystko jest z moją osobą w porządku. – dodał.

Wszystko wydarzyło się ok. miesiąca temu.

AKTUALIZACJA: Mamy odpowiedź Jongmena!

Więcej na YouTube:

Odpowiedź Jongmena:

Jongmen odpowiada na słowa Soboty: „Nie wierzcie w słowa kapusia Sobusia. Bezczelny farmazon. Tyle w temacie”. ➡️…

Opublikowany przez rapnews.pl Piątek, 20 listopada 2020

6 KOMENTARZE

  1. W jaki sposób się dogadali wymazali jego zeznania gumką czy jak. Farmazon jak chuj?.

  2. A chuj mnie jeden i drugi interesuje zamiast dać se po pysku to w internetu poszli gity haha lamusy jebac was

  3. Ciongmen gangster z Youtube taki kurwy prawilny a aferę na necie kręci białko z zdupy wysrane bez dowodów rzucaj w hd białko a nie piersi xeroboyu no skillu jebany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ