fot. źródło: @SobotaStoproRap

Po raz kolejny powstało zamieszanie w okół postaci Soboty, tym razem na jego kanale ukazał się filmik, pt. “Sobota przeprasza najbliższych”.

Okazuję się, że powstały szum wynika, nie – jak zwykle – z burzliwego życia rapera, lecz coraz to częstszych ataków na konta społecznościowe znanych osób. Dzięki szybkiej reakcji Michała Materli, który poinformował Sobotę o nie pasujących do niego wiadomościach wysyłanych z jego konta, udało się odzyskać profil artysty po kilku godzinach. W kilka godzin jednak haker zdążył skasował ponad rok zdjęć na profilu Soboty, oraz w bardzo przedmiotowy sposób potraktował wiele fanek Michała oraz jego bliskich.

Jak sam raper wspomniał: “Wiem, że są to sytuacje, które na jakiś czas Was dotknęły i głęboko zastanowiły…” – wiele osób czuło się naprawdę urażonych wiadomościami, przez co nie oszczędzały słów krytyki w kierunku artysty w prywatnych komunikatach.

W oświadczeniu Sobota z przejęciem przeprasza, każdą dotkniętą tym atakiem osobę. Przestrogą dla wszystkich niech będą maile dotyczące weryfikacji konta, wysyłane z zabójczo podobnych do adresów występujących w supporcie Facebook oraz Instagram.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ