fot. kadr z klipu „Bogaty”

Na stronie internetowej wlocie.pl pojawił się najnowszy wywiad z Sobotą, który powiedział nieco o sprawie toczącej się w sądzie.

  • Zostałem pomówiony o bycie kapusiem oraz współpracę z Policją. Sprawa tak naprawdę ma bardzo szeroki wymiar oraz jest w procesie przygotowawczym. To dlatego nie mogę ujawniać szczegółów tej sprawy, ponieważ zgodnie z 241 kk, grozi za to do dwóch lat więzienia. Afera ta stała się koperkową w odniesieniu do słów, które padały w moim kierunku, bo ani współpracy nie było, ani załagodzenia kary w związku z art. 60 kk. O czym osoby, które rozpoczęły tę akcję doskonale wiedzą. – powiedział w rozmowie z Magdaleną Derucką szczeciński raper.

Przyznał on również, że „ma związane ręce” i czeka na rozprawę, która w aktualnym momencie jest najważniejsza.

  • To jest dopiero szczebel, na którym będę mógł ujawnić więcej i tak naprawdę całość się pomyślnie zakończy, bo już wiem, że nikt z moich zeznań nie został osadzony, nikomu one nie zaszkodziły, a nawet nie dały potwierdzenia słów świadka koronnegoTo wyjdzie dopiero na przewodzie sądowym, jak każdy w tej sprawie otrzyma swoje dokumenty i akty oskarżenia które jednoznacznie wskażą na to, że moje zeznania nie mają nic do rzeczy. Póki co muszę zająć się swoją rodziną i jej bezpieczeństwem. – dodał.

Sobota został także zapytany o Jongmena, dlaczego to właśnie on stanął na pierwszej linii frontu w tym całym zamieszaniu.

  • Nie wiem, czy to zemsta, bardziej odważny pomysł na marketing. Jongmen nie jest częścią tej sprawy, nie był w nią zamieszany, ani zaangażowany. Jego udziału w tej sytuacji nie można niczym zmotywować, prócz interesem finansowym. Łatwiej byłoby się do wszystkiego odnieść, gdybym miał po drugiej stronie osoby bezpośrednio związane ze sprawą. Z tymi osobami mam nadzieję jeszcze rozmawiać tak, aby sprawa została rozwiązana i nie zaszkodziła nikomu. Bo na tym na pewno zależy osadzonym oraz stronom postępowania. – oznajmił.

Pełny wywiad znajdziecie na wlocie.pl.

4 KOMENTARZE

  1. Sobota, co ty Wogole pierdolisz, jedziesz bajera ” koperkowa” a ciśniesz dzieciaka takie Bajki że Tolkien już nosi pierścienie sprawiedliwości… Patagonko… Jestem z Lubuskiego a nie chciał bym z Tobą ubić nawet ” muchy w kiblu”… Teraz pocisne… Pseudo prawilniaku…. Jakie życie taki rap, ale w Polsce stałeś się zerem, a w Szczecinie, to powinni Ciebie na bramie Portowej wywiesic za jaja, bo taki jesteś gangus jak ja Czarnuch
    .. Cytuję ” smród syf święta ziemia, to dzięki takim żel melepetom ta ziemia śmierdzi od syfu jaki robisz. A w dupie mam Ciebie jak i Jonga bo do Wlkp… To całą dwójka obciagac Pytonga… Niewiem wystaw dupe pod Jubilatem, albo ciebie ktoś zaora, albo pokocha, ale wali padlina z kilometra, chcesz być wolny # wolnekonopie… A w dupie ciebie mają za samosieje co w głowie tylko jebie

  2. SOBOTA zawsze kojarzyła mi się z wolnym dniem od pracy a teraz będzie mi się kojarzyła z pseudoprawilniakiem spiewajacym o tym kim nie jest żałosny czubek kokainowy nie placacy alimentów na dzieciaka żałosne.mam radę posprzedawaj te złote blyskotki i zasil przyszłość swojego dziecka pozerku.

  3. Powiem tak z perspektywy Gita to on się norlanie rozjebał. Przyznać się można w tedy i tylko w tedy gdy się jest samemu oskarżony i niema żadnych innych współ oskarżonych do sprawy. Tylko jemu chyba nikt tego nie powiedział he he he

  4. Sobota dolzyles cegiełkę do twgo wszystkiego dla mnie się rozjebałeś i tyle. Miałem znaiomego ktory też się wypierał ze nie jest rozjebusem a jakieś nazwiska podał to policji wystarczy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ