fot. kadry z klipów „Dzień za dniem” / „Detroit”

Przez ostatnie tygodnie wokół Kartky’ego toczyła się ożywiona dyskusja, a to wszystko po premierowym kawałku Quebonafide, w którym to ciechanowski raper poświęcił kilka linijek byłemu zawodnikowi swojej wytwórni.

O komentarz do tej sytuacji poprosiliśmy Filipka, podczas jego ostatniej wizyty w Rapnews Studio: „Kartky zawsze w stosunku do mnie był w porządku człowiekiem i bardzo dużo mi pomógł, więc przez wzgląd na tę lojalność wstawiłem się za nim, zwłaszcza, że też byłem przy sytuacji jak Kartky miał perypetie z tą swoją poprzednią dziewczyną. A jeżeli chodzi o inne związki – nie wiem, bo nie znałem wtedy Kartky’ego, nie miałem z nim kontaktu od prawie roku, bo ostatni raz widzieliśmy się w marcu. Więc nie czuję się dobrze komentując prywatne życie byłego kolegi z wytwórni” |sprawdź całość!|.

Teraz kilka słów o Kartky’m postanowił przekazać… Sobota:

  • „Kartky… Stary już tam byłem! Cokolwiek nie zrobisz w tej sytuacji, jakakolwiek nie jest prawda, dla jednych i tak będziesz damskim bokserem, a dla drugich frajerem co się dał pobić szmuli, nie masz wyjścia z tej sytuacji. Wiem, że to przetrwasz, ale przed Tobą jeszcze jedno zmartwienie. Czy ten silny i szczęśliwy Kartky, który dał radę, to ten którego chcą tłumy? Podpowiem Tobie: Oni wolą kiedy upadamy, brodzimy w gównie po uszy, przestajemy być sobą. Nachalni i naćpani w rynsztoku dla nich wtedy to prawdziwi my. To czasy, w których artystę rozliczają za to gdzie coś zjebie, a nie za materiał na płycie. A ludzie to bezrozumne barany, które idą za tłumem. Afery, skandale kłamstwa i plotki są ważniejsze niż muzyka.” – napisał na Facebooku.

Myślicie, że Kartky pojawi się na nadchodzącej płycie Soboty?

Kartky… Stary już tam byłem! Cokolwiek nie zrobisz w tej sytuacji, jakakolwiek nie jest prawda, dla jednych i tak…

Opublikowany przez Sobotę Wtorek, 12 stycznia 2021

5 KOMENTARZE

  1. W sumie to mam w dupie tego kartego czy jak mu tam, bo to nie raper. Ale ten cały quebo to typowy farmazoniarz którego słuchają tylko dzieciaki. Żaden fan hh nie kupi jego cd.

  2. Redaktorzy tej strony to dzieci,promujące trap,pewnie ten trapowy klan quebe sam założył tą stronę ktora nie ma nic wspólnego z rapem. Wstyd nazywać tych traperów raperami.Tyle yo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here