So Realistic, czyli James Brooks, to pochodzący z USA raper, który na jednej scenie występował, m.in. z takimi artystami, jak Talib Kweli, Oddisee czy Kendrick Lamar a także… Zeus-em, Gedz-em i VNM-em! Skąd polskie akcenty w muzycznej ścieżce rapera, który 26 września wydaje swój nowy album?

So Realistic poza muzyką związany jest również ze sportem. Grając w futboll amerykański, część roku spędza w Poznaniu gdzie przygotowuje się do sezonu. Poznając nowe kultury, tworząc w różnych częściach świata, od USA, Tokio, z którym związany jest zawodowo, po stolicę Wielkopolski, tworzy muzykę z przesłaniem. Dzieli się wiedzą świecie i zajawką. Na 26 września artysta zapowiada premierę albumu „ViiiBE”. So Realistic zapowiada kolejne single, zachęcając do sprawdzania ostatniego: So Realistic „Clarity”:

W udostępnionym na kanale RPS Enterteyment singlu So Realistic prezentuje swoje refleksje na temat dorastania i dążenia do celu. W połączeniu z klimatyczną scenerią poznańskich rejonów daje wiarygodny obraz rapera, który odkrywa przed nami wrażliwszą cząstkę siebie. Wkróte ukaże się następny klip, a fani będą mieli okazję poznać jego kolejną odsłonę. Teledysk został kręcony niedaleko Wielkiego Kanionu w stanie Arizona. Poza lirycznym flow, spodziewać się więc możemy niesamowitych zdjęć.

Sa Realistic aktywnie tworzy od 2006 roku. Oficjalnie zadebiutował w 2015 roku albumem „LEFtbRAIN”. Charyzmatyczny materiał stworzony przy współpracy z profesjonalistami (Apollo Brown, Frank Dukes, Oddisee), otworzył przed raperem nowe możliwości. So Realistic supportował takich artystów jak Talib Kweli, Oddisee czy Kendrick Lamar, a na długiej liście nie zabrakło również polskich raperów jak Zeus, Gedz czy VNM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ