fot. kadr z klipu

Zbuku zdecydował się nagrać utwór „Jak Mac Miller”, który jest hołdem dla zmarłego amerykańskiego rapera (singiel ten promuje również nadchodzący album reprezentanta Step Records, pt. „Wiem co jest 5”).

Kawałek ten wywołał wśród słuchaczy spore zamieszanie, a nawet kontrowersje. Skąd w Zbuku zrodził się pomysł na stworzenie takiego numeru?

  • Wczorajsza premiera ożywiła słuchaczy i wywołała trochę kontrowersji. Bardzo się z tego cieszę, bo o muzyce również warto rozmawiać. Śmierć Mac Millera mocno mnie poruszyła zwłaszcza, że jestem jego słuchaczem, a każda niepotrzebna śmierć wzbudza silne emocje. Utwór „Jak Mac Miller” powstał właśnie w tym czasie. Raper wspomniany w tytule stał się dla mnie metaforą i symbolem kruchości życia, zmagania się z nałogami i walki z wewnętrznymi demonami. Artystyczne dusze są na to dość mocno podatne. W numerze „Jak Mac Miller” dziele się z Wami moimi przemyśleniami w tym temacie i stwarzam fikcyjną wizję, podążając za popularnym stwierdzeniem – co by było gdyby… Jestem wdzięczny, że jestem zdrowy, wolny od niszczących nałogów i mam wsparcie bliskich. Mam nadzieję, że ten utwór pomoże wam zrozumieć, że nie warto głupio tracić życia. Pokój. – napisał w mediach społecznościowych raper.

Przypadł Wam do gustu numer „Jak Mac Miller”? Dajcie znać w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ