fot. kadr z klipu

Brain Dead Familia prezentuje trzeci singiel promujący nadchodzący album Słonia pt. „Redrum”!

Teledysk do utworu „X” został stworzony przy współpracy z A1Videos, a szczególne podziękowania za pomoc w realizacji zdjęć kierujemy w stronę grupy KS Rycerz. Po „Wojnie Totalnej” oraz „Clint Eastwood”, jest to już trzeci singiel promujący nadchodzące wydawnictwo poznańskiego rapera.

Album „Redrum” ukaże się 11 grudnia 2020 roku. Do jego preorderowej wersji dodawany jest limitowany, gratisowy krążek z instrumentalami, pakiet wlep oraz gadżet-niespodzianka. Płytę w wersji „preorder” można zamawiać do 8 grudnia. Wersja z rozszerzoną wersją graficzną została całkowicie wyprzedana.

Czwarty album solowy oraz następca wydanego w 2018 roku „Mutylatora” ukaże się 11 grudnia 2020 roku.

Najnowszy materiał poznańskiego rapera, który powstawał pod roboczym tytułem „Czerwony Rum” został zrealizowany we współpracy z jednym producentem. Za wszystkie bity odpowiada Chris Carson, a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – na płycie nie pojawiają się żadni dodatkowi goście (wyjątkiem są scratche DJ Flipa w dwóch numerach). W powstanie albumu zaangażowani byli Brainfreezer (udźwiękowienie, skity, realizacja wokali) oraz Kamil „Rasta” Baszak ze studia RAStool (realizacja wokali). Masteringiem zajął się Bartosz Napieralski (StudioC2/San Antonio Records) z którym Słoń wielokrotnie współpracował w przeszłości.

Tracklista:
01. Kosmiczne Przygody Generała Syfilisa
02. Czerwony Rum (scratch DJ Flip)
03. Wylinka
04. Amore Amore
05. Władza Absolutna
06. Clint Eastwood
07. Szepty, Krzyki
08. Konnichiwa (scratch DJ Flip)
09. Najgorszy Przyjaciel Człowieka
10. X
11. Na Celowniku
12. Złoń
13. Megatron
14. Głębiej
15. Wojna Totalna

Za projekt graficzny zdobiący front albumu odpowiedzialni są: grafik ukrywający się pod pseudonimem Slash97 oraz fotograf Adam Wilkoszarski. Grill wykonała Pracownia Złotnicza Andrzeja Wojciechowskiego przy współpracy z Michałem Kornoszem oraz wcześniej wspomnianym grafikiem.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here