fot. źródło: @wsrh.slon

Na 4. października zaplanowana jest oficjalna premiera kolejnego solowego wydawnictwa poznańskiego rapera, pt. “Mutylator”. Projekt ten promowany jest już przez takie single, jak: “Yeah Bwoy”, “Smog”, “Klasyg” ft. Polska Wersja i “Butterfly” (wszystkie znajdziecie na rapnews.pl: kliknij!). Słoń zapowiada kolejne utwory, które pojawią się jeszcze przed premierą “Mutylatora”: – Przed premierą płyty pojawią się jeszcze 2 albo 3 klipy. Bardzo się jaram odbiorem dotychczasowych kawałków i bardzo Wam dziękuję za wsparcie – przekazał na łamach swojego fanpage.

Niektórzy słuchacze nie byli zadowoleni z pierwszych singli, ponieważ uważali, że brakuje… horrorcore’u. Słoń jednak uspakaja swoich fanów: – Ci z Was, którzy pisali w komentarzach, że jest “za mało horrorcore’u” – nie martwcie się drogie dzieci, będzie dosyć wesoło. Po prostu nie nakręciliśmy (póki co) klipów do stricte horrorcore’owych kawałków – przekazał.

Na WWW.MUTYLATOR.PL wciąż trwa przedsprzedaż “Mutylatora”: Rok po wydaniu ostatniej części trylogii “CZARNE SŁOŃCE” od WSRH, SŁOŃ powraca z nowym albumem solowym! Na albumie MUTYLATOR znajdzie się siedemnaście premierowych tracków w których gościnnie usłyszycie takie osoby jak: Polska Wersja, Opał, Szpaku, z zagranicznych gości pojawili się: King Gordy, G-Mo Skee oraz Reznik. Za bity odpowiadają między innymi: Gibbs, Young Veteran$ oraz The Returners. Gościnnie pojawił się też Tester Gier.

TRACKLISTA:
01. MUTYLATOR prod. MATHEO deki DJ ACE
02. ODPAD prod. PSR
03. TEATR ANATOMICZNY prod. GOT BARSS
04. LEGION (Nienormalne Taśmy 3) prod. SOULPETE deki DJ ACE
05. KEEP IT SICK 2 prod. YOUNG VETERAN$ feat. KING GORDY, G-MO SKEE
06. BUTTERFLY prod. BRAINFREEZER
07. BUTTERFLY (PREQUEL) prod. BRAINFREEZER
08. SICARIO prod. GIBBS feat. SZPAKU
09. LUNA prod. BRAINFREEZER feat. OPAŁ, ŘEZNIK
10. SUKO prod. Apmg
11. CLINTON prod. BENT deki DJ SOINA
12. KLASYG prod. THE RETURNERS feat. POLSKA WERSJA
13. SMOG prod. YOUNG VETERAN$
14. BALLADA O LEKKIM ZABARWIENIU GASTRONOMICZNYM prod. PSR
15. JŁTK prod. MAYOR
16. UGLY KID SŁOŃ prod. BENT deki DJ FLIP
17. ZOMBIE HUNTER 2000 prod. BRAINFREEZER & TESTER GIER

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ