fot. źródło: @wsrh.slon

5. października odbyła się sklepowa premiera kolejnego solowego wydawnictwa Słonia, pt. „Mutylator”. Znalazło się na nim siedemnaście premierowych tracków, w których gościnnie usłyszeć można takich artystów, jak: Jano i Hinol ze składu Polska Wersja, Opał, Szpaku, czy zagraniczni goście: King Gordy, G-Mo Skee oraz Reznik. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są, m.in.: Gibbs, Young Veteran$ oraz The Returners.

„Mutylator” przypadł do gustu fanom twórczości poznańskiego rapera, czego dowodem jest znakomity odbiór na YouTube, czy w serwisach oferujących streaming muzyki. Do tego należy dodać również sprzedaż fizycznych nośników. „Mutylator” zadebiutował właśnie na 1. miejscu listy Olis, czyli najlepiej sprzedających się albumów muzycznych w Polsce w okresie sprzedaży od 5. do 11. października. Słoń wydał w tej sprawie specjalny komunikat skierowany dla swoich słuchaczy:

  • Nigdy nie robiłem i nie będę robić muzyki na wyścigi. Uważam, że twórczość, to nie jest sport, w którym da się określić umiejętności na podstawie rzuconych punktów, czy asyst. Niemniej jednak, jest mi niezwykle miło, że kupujecie moje płyty i wspieracie to, co robię – OBOJĘTNIE CZY PŁYTA BYŁA BY NA MIEJSCU 1. czy 51. Dzięki wam (i zaufaniu w przypadku pierwszego preorderu!). Zarabiam na tym, co kocham i dziękuję z całego serca – jak i pozdrawiam raz jeszcze wszystkich, którzy się przyczynili do powstania „MUTYLATORA” – napisał na łamach Facebook’a.
Pełny internetowy odsłuch albumu „Mutylator” znajdziecie na rapnews.pl: kliknij!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ