fot. kadr z klipu "Neony"

Szesnasty jest obecnie w trakcie promocji najnowszego krążka „Pan poczeka”, który jest kontynuacją trylogii zapoczątkowanej w 2015 roku albumem „Tego Pan nie poskłada” (rok później – „Pan tu nie stał”).

„Pan poczeka” oferuje charakterystyczne dla artysty kąśliwe wersy, w których quasi satyrystycznie komentuje otaczającą go rzeczywiść. Melodyjne flow w połączeniu z bardzo muzycznymi podkładami tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową. Wokalnie gospodarza na płycie wsparło dwóch tajemniczych gości. W gronie artystów, którzy znajdą się na nadchodzącym wydawnictwie są: Bober i Słoń WSRH! Singiel z udziałem tego pierwszego jest dostępny od wczoraj na YouTube (sprawdź utwór „O…”!).

Premiera albumu zaplanowana jest na 27 września. Na „Pan poczeka” znajdzie się 12 utworów (+2 dodane do wersji preorderowej).

Tracklista:
1. Neony (prod. SecretiveSuicide)
2. Runningback16 (prod. SecretiveSuicide)
3. Ciuciubabka (prod. VBS)
4. Glicz (prod. Radek Makowski)
5. Serduszko ref. Pavulo (prod. Vix.N)
6. Mvszv i Niedźwiedź ft. Słoń (prod. FANTOM)
7. Dla Hajsu (prod. Radek Makowski)
8. PubFiction (prod. P1NX)
9. Bal (prod. Radek Makowski)
10. O… ft. Bober (prod. Morte)
11. Może wpadniesz? (prod. FANTOM)
12. Outro (prod. Morte)
WERSJA PREORDEROWA:
13. W cudzysłowie (reprod. Morte)
14. TAYET LOD ft. Pavulo REMIX (remake CatchUp, SecretiveSuicide)

Preorder dostępny na queshop.pl.

View this post on Instagram

Premiera albumu @pan.szesnasty ,,Pan poczeka" coraz bliżej! To najwyższy czas aby zaprezentować Wam ostateczną trackliste krążka. W wersji LTD którą możecie zamówić na @queshoppl czekają na Was dwa dodatkowe utwory! 1. Neony (prod. SecretiveSuicide) 2. Runningback16 (prod. SecretiveSuicide) 3. Ciuciubabka (prod. VBS) 4. Glicz (prod. Radek Makowski) 5. Serduszko ref. Pavulo (prod. Vix.N) 6. Mvszv i Niedźwiedź ft. Słoń (prod. FANTOM) 7. Dla Hajsu (prod. Radek Makowski) 8. PubFiction (prod. P1NX) 9. Bal (prod. Radek Makowski) 10. O… ft. Bober (prod. Morte) 11. Może wpadniesz? (prod. FANTOM) 12. Outro (prod. Morte) WERSJA PREORDEROWA: 13. W cudzysłowie (reprod. Morte) 14. TAYET LOD ft. Pavulo REMIX (remake CatchUp, SecretiveSuicide) W niedzielę widzimy i słyszymy się na YouTube! #szesnasty #panpoczeka

A post shared by QueQuality (@quequalitypl) on