fot. @wsrh.slon

Od kilku miesięcy wiemy, że Słoń jest w trakcie tworzenia dwóch projektów. Jednym z nich będzie EP’ka, która ukaże się w pierwszej kolejności. Następnie będzie to longplay. Kiedy można spodziewać się premiery obu płyt?

Raper w rozmowie z Mateuszem Natali dla popkiller.pl ujawnił, że wyjdą one na światło dzienne w… 2020 roku! Wstępnie Słoń planował wypuszczenie EP’ki jeszcze w tym roku: – EP’ka wyjdzie na 90% w drugiej części 2019 roku. – zapowiadał w kwietniu. Zapewne natłok pracy i trwająca trasa koncertowa promująca album „Mutylator” sprawiły, że był on zmuszony przełożyć termin premiery.

  • W roku 2020 wyjdą dwa materiały ode mnie. Jeden to będzie LP, a druga – to będzie pierwsza rzecz ode mnie i wyjdzie mniej więcej w lutym – to będzie EP’ka, którą nagrywam 50/50. Nie powiem jeszcze, kto to będzie. Ale niebawem będzie się z tym działo. – przekazał reprezentant WSRH.

Słonia usłyszymy i zobaczymy w najbliższym czasie, m.in. na dwóch festiwalach: w Wolsztynie na „Rap Stacja Wolsztyn Festiwal 2019” oraz w Hradec Kralove na „Hip Hop Kemp 2019”.