fot. kadr z klipu

Na kanale Brain Dead Familia pojawił się właśnie premierowy singiel „M.E.A.T.” od poznańskiego rapera!

Luźny singiel „M.E.A.T.” zapowiada nadchodzący album Słonia oraz promuje grę od Trippin Bears, jego niezależnego studia gamedevowego, o tym samym tytule.

Nadchodzący album rapera zatytułowany „Czerwony Rum” ukaże się 11 grudnia 2020 roku. Za produkcję całości albumu odpowiadać będzie Chris Carson. Zgodnie z zapowiedziami Słonia, na płycie nie pojawią się żadni goście.

Tytułowy M.E.A.T. miał swój debiut wiosną 2020 roku za sprawą kampanii crowdfundingowej, która okazała się być pierwszym dużym sukcesem Trippin Bears. Podstawowy cel zbiórki został osiągnięty w zaledwie 48 godzin. Finalnie udało się zebrać ponad 195 000 zł i kilkukrotnie pobić rekord w kategorii polskich kampanii crowdfundingowych z branży gamingu.

M.E.A.T. to gra skierowana przede wszystkim do fanów oldschoolowych klasyków. Poza grafiką w stylu pixel art i rozgrywce opartej na siatce należy wspomnieć także o systemie dnia i nocy, rozbudowanym systemie pogodowym, animacjach walki czy odnawialnych respawnach. Wszystko to, wraz z oryginalną fabułą w stylu horror/sci-fi umiejscowioną w XIX-wiecznej Kanadzie, sprawi, że M.E.A.T. przypadnie do gustu nie tylko entuzjastom starszych RPG-ów, ale i miłośnikom bardziej nowoczesnych rozwiązań gamingowych.
Gra, która swoją premierę będzie mieć 13.11.2020 dostępna będzie na PC. Następnie zostanie udostępniona wersja mobile i console. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here