fot. @ciociaewaaa_foto

Przedstawiamy Wam listę miast obejmującą mini trasę koncertową, która promuje EP’kę – Słoń x Dope D.O.D. „Sick6Six”.

  • 29.02.2020 Klub Muzyczny B17 Poznań
    – wydarzenie: dołącz!
  • 06.03.2020 Zaklęte Rewiry Wrocław
    – wydarzenie: dołącz!
  • 07.03.2020 Klub Kwadrat Kraków
    – wydarzenie: dołącz!

Wszystkie bilety dostępne są na stronie: ticketos.pl

Projekt „Sick6Six” to osiem utworów stworzonych w kolaboracji Słonia z holenderskim składem Dope D.O.D.! Zgodnie z zapowiedziami, pojawi się tutaj kilku gości z zagranicy oraz jeden z Polski. Wśród producentów znajdziemy ścisłą czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz nadwornego producenta Dope D.O.D. Chubeats’a.

Słoń o początkach współpracy z Dope D.O.D. oraz nadchodzącej EP:

  • Z Dope’ami poznałem się kilka lat temu przy okazji ich koncertu w Poznaniu i w zasadzie od samego początku złapaliśmy te same fale nadawania. Oprócz tego, że się prywatnie polubiliśmy, to wychowaliśmy się na tym samym rapie co bardzo ułatwia współpracę, bo mamy niemal identyczne podejście do muzyki. EP jest definicją rapu jaki znam i sam słucham, a różnorodność producentów urozmaica brzmienie całości. Bardzo się jaram tą współpracą, zapnij pas i załóż kask gościu!

Pierwszym utworem zapowiadającym wydawnictwo jest „Xmas 2019”. Kompozycja jest luźną kontynuacją singla z 2009 roku (Słoń/Mikser „Święta 2009”). Drugim singlem promującym wspomniany projekt jest „Make’em Bleed”. Najnowszy to „JCVD”, który możecie znaleźć poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here