fot. @budychstudio

Śliwa udostępnił właśnie kolejny singiel, zwiastujący jego czwartą solową płytę, pt. „Szkoła uczuć”. Do sieci trafił „Złodziej nocy”, do którego warstwę muzyczną przygotował Hirass. Za klip odpowiada ekipa 9LiterFilmy.

Wraz z premierą teledysku, na stronie internetowej preorder.pl rozpoczęła się przedsprzedaż nadchodzącego wydawnictwa, które ujrzy światło dzienne 8 kwietnia 2020 roku.

Opis

„Szkoła uczuć” to czwarte wydawnictwo poznańskiego rapera Śliwy. Album opowiada o skomplikowanych relacjach artysty z kobietami. Utwory na płycie są zróżnicowane zarówno pod kątem brzmieniowym, jak i tekstowym. Niektóre są utrzymane w erotycznej, momentami nawet łajdackiej konwencji, jednakże na krążku nie brakuje również bardzo emocjonalnych, płynących prosto z serca linijek.

Sam Śliwa określa płytę jako swoiste „katharsis po mrocznym okresie”. W ramach promocji fani mogli sprawdzić już teledyski do singli „Szkoła uczuć” ,,Tracisz Czas” oraz „Złodziej Nocy”. Oprawą muzyczną albumu zajęli się Hirass i Clear Mind.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ