fot. kadr z klipu "Follow me"

Czy poznański raper zaczął właśnie promocję najnowszego solowego wydawnictwa? Wszystko wskazuje na to, że tak. Prawdopodobnie Śliwa postanowił zostawić przeszłości i skupić się na przyszłości. Usunął dotychczasowe posty z serwisu Instagram (zniknęły także prawie wszystkie zdjęcia z Facebooka), a następnie opublikował pierwszą fotografię z następującym opisem:

  • Przez ostatnie trzy miesiące z Hirassem byliśmy praktycznie zamknięci w studiu! Oczywiście na własne życzenie. Znamy się z Kubą jakoś od 2011 roku, wówczas współpracowaliśmy przy produkcji albumu „Pełen Etat”. 5 lat później nagraliśmy razem płytę, pt. „J.M.P.L.”. Dzisiaj z dumą ogłaszam, że „Szkoła Uczuć”, czyli mój czwarty legalny longplay jest ukończony w 90%. Kłaniam się nisko Hirek! You know how we do it Bro. Jeszcze w tym tygodniu PREMIERA pierwszego singla/klipu – „Tracisz Czas”. Bądźcie czujni!!! – przekazał.

Nowy etap. Nowy projekt. Czy lepszy „nowy” Śliwa? Czekamy na 1. zwiastun płyty „Szkoła Uczuć”!

View this post on Instagram

Przez ostatnie trzy miesiące z @kuba_hirass byliśmy praktycznie zamknięci w studiu! Oczywiście na własne życzenie😊 Znamy się z Kubą jakoś od 2011 roku, wówczas współpracowaliśmy przy produkcji albumu ,,Pełen Etat”💿 5 lat później nagraliśmy razem płytę pt. ,,J.M.P.L.” Dzisiaj z dumą ogłaszam, że ,,Szkoła Uczuć” czyli mój czwarty legalny longplay jest ukończony w 90%🙏 Kłaniam się nisko Hirek! You know how we do it Bro🖤 Jeszcze w tym tygodniu PREMIERA pierwszego singla/klipu pt. ,,Tracisz Czas”🎥 Bądźcie czujni!!! Fot. @thelsdstudio📸 #szkołauczuć #nowapłyta #śliwa #rapmusic #poland #followme #picoftheday #singiel #klip #inked #polishboy #łajdak

A post shared by @ sliwa_oficjalnie on