fot. kadr z klipu „Trudny chłopak”

W tym roku Śliwa dołączył do wytwórni Step Records, w której planuje wydać kolejny solowy krążek. Kiedy będziemy mogli się go spodziewać?

Jak na razie raper jest zaangażowany w projekt opolskiego labelu „Prima Sort„, będącym składanką utworów poszczególnych reprezentantów „Stepów„, a także zaprzyjaźnionych artystów. Solowy materiał zaplanowany jest na 2021 rok – takie wieści ujawnił nam Śliwa na Instagramie.

Później kooperacyjny projekt?

Śliwa od jednego z fanów otrzymał pytanie – czy w przyszłości ma zamiar połączyć swoje siły z innym raperem? I tutaj część z Was na pewno będzie zadowolona, bowiem nie wykluczył on takiego scenariusza. Ujawnił, że kilkukrotnie rozmawiał o tym… ze Zbukiem!

Śliwa i Zbuku są autorami hitowego kawałka „Młoda krew„, mającego ponad 70 mln odsłon na YouTube, a także Śliwa pojawił się gościnnie w utworze „Bardziej stara szkoła” na krążku „Konsekwentnie„.

Co sądzicie o wspólnym albumie duetu Śliwa x Zbuku?

A dziś (wtorek) u nas w studiu ŚLIWA NA ŻYWO, więc będzie okazja podpytać o różne rzeczy. Pamiętajcie, że również Wy możecie zadzwonić do RapnewsLive Studio!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here