fot. kadr z klipu „Roll In Peace”

Rozsławiony raper Kodak Black, mający na koncie współpracę z artystami takimi, jak: Offset, 21 Savage i Lil Uzi Vert – donosi, że jest celem prześladowań oraz został zaatakowany przez służby więzienne w zakładzie karym, w którym obecnie przebywa. Raper informuje również, że jest celem prześladowań wobec współwięźniów.

W niedzielę (3 maja) – Twitter rapera z Południowej Florydy ożyło po postach o poważnych roszczeniach. „Właśnie usłyszeliśmy nowinki od współwięźniów z Max Penitentiary Big Sandy KY” – zaczyna się wiadomość.

W odniesieniu do leczenia Kodak’a Black’a, raper nie mógł się wypowiadać, ponieważ przez 6 miesięcy nie wolno mu było dzwonić ani korespondować za incydent w Miami„.

Raper został zatrzymany w Miami za nielegalne posiadanie broni palnej. Zespół Kodak Black’a nadal uważa, że Kodak został skrzywdzony przez funkcjonariuszy więziennych.

W piątek wieczorem został ciężko pobity w kajdankach przez 7 strażników w Big Sandy KY. Kilkakrotnie uderzyli go w głowę metalowym przedmiotem. Powiadomiliśmy jego adwokata Law Ronin oraz Brad Fordcohen, którzy oznajmili , że zawnioskują o oficjalne dochodzenie w sprawie.” 

Przypominamy również, że Kodak Black wnioskował o osobiste spotkanie z prezydentem Stanów Zjednoczonych w celu omówienia jego pobytu w więzieniu i warunków pozbawienia wolności. Bardzo możliwe jest, że raper wystąpił do prezydenta USA, w związku z niebezpieczną sytuacją, zagrażającą jego życiu w wiezieniu.

W niedzielę (26 kwietnia), raper udostępnił na Instagramie list otwarty, w którym poprosił naczelnika więzienia, aby Donald Trump osobiście odwiedził go w więzieniu. 

Powiedz Donaldowi Trumpowi, żeby mnie odwiedził, mam świetny pomysł” – zaczyna się list. „Myślałem o tym od dłuższego czasu, nawet wtedy, gdy byłem w Miami, ale darowałem sobie ten pomysł, bo czasami myślę, że zwariowałem. To gówno za mną podąża!” – napisał Kodak Black.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ