mat. pras.

Abradab, Rahim i Kleszcz: Trwa pre-order płyty „ARKanoid”

W ubiegłą środę (12.08) wraz z premierą 1. oficjalnego singla śląskiego trio Abradab, Rahim, Kleszcz ruszyła przedsprzedaż ich 1. wspólnego wydawnictwa. Na www.MaxFloSklep.pl „ARKanoid” dostępny jest w 3 różnych wariantach. Na fanów oprócz standardowego wydania czeka m.in. limitowana, kolekcjonerska edycja krążka w formie MAXIBOXA

Na największy zestaw oprócz płyty złożą się dedykowane gadżety takie, jak: koszulka, kalendarz na 2021 r., brelok, naszywka oraz pakiet wlep. Całość spakowana zostanie w tematyczne pudełko. Podobnie będzie w przypadku opcji z mniejszą liczbą bonusów. Oprócz tego oddzielnie zamawiać można również okolicznościowe T-shirty z unikalnymi wzorami integralnie związanymi z projektem „ARKanoid”. Wszystkie propozycje znajdują się pod adresem: maxflosklep.pl.

Premiera albumu „ARKanoid” Abradaba, Rahima i Kleszcza przewidziana jest na 1. połowę listopada. Do tej pory ukazał się singiel „OBP”, do którego efektowny teledysk zrealizowała ekipa Grube Filmy.

Zobacz klip na rapnews.pl!

Wydawnictwo śląskiego trio zawierać będzie 12 numerów, przy czym wszystkie powstały na bitach jednego producenta – ViktoraV.

Już niebawem kolejne muzyczne odsłony „ARKanoida”. Aby być na bieżąco z nowościami dot. projektu, śledź kanał MaxFloRecTV (kliknij, aby subskrybować) oraz social media MaxFloRec.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here