fot. @ciociaewaaa_foto

W tym roku poszczególni reprezentanci obozów JWP/BC zaatakują solowymi, jak i kooperacyjnymi projektami. Pierwszy z nich, czyli wspólny projekt Ero i Kosiego, zatytułowany „Black Book” – wyszedł na światło dzienne 14 czerwca. Co dalej?

Im dalej w las, tym robi się jeszcze ciekawiej. Kolejną płytą, która trafi na sklepowe półki będzie „Elwis Picasso” – długo oczekiwany przez wszystkich fanów, debiutancki solowy krążek Erosa. Jego premiera zaplanowana jest na wrzesień br., a wśród gości usłyszymy, m.in. Pyskatego, Piha, Tomsona (Afromental), czy przedstawicieli JWP/BC.

W trakcie, kiedy Kosi był zajęty przygotowywaniem „Black Booka”, pracował także nad drugim studyjnym albumem zespołu Jetlagz. Z tego, co przekazał niedawno wspólnie z Łajzolem, „Jetlagz 2” ma ukazać się w październiku br.

Na początku tego roku, Siwers ogłosił, że również nie złożył broni i rozpoczął „szycie materiału” na kolejną solową płytę. Czy następca „Huśtawki” trafi na sklepowe półki jeszcze w 2019r.? Tego jeszcze nie wiemy. Dziś w nocy (09.06), zaapelował do producentów, aby podsyłali mu próbki swoich umiejętności: – Solo 3 w toku. Poproszę fajne bity, najlepiej liny wetransfer do DM, dzięki. – napisał na Facebooku.

Warszawski raper ma na swoim koncie trzy solowe płyty (w tym dwie legalne): „Klasyk indywiduales” (nielegal), „Bez ceregieli” i „Huśtawki”.