fot. kadr z klipu

To drugi solowy materiał wrocławskiego rapera. Płyta Nowy Vibedostępna jest na wszystkich platformach streamingowych oraz w dobrych sklepach muzycznych. Z okazji jej premiery prezentujemy teledysk do utworu „Czuję się całkiem”, za którego produkcję odpowiada niezawodna ekipa 9LiterFilmy.

Zobacz również najnowszą rozmowę z Sitkiem, która odbyła się w RapnewsLive Studio: O płycie, inspiracjach, ubraniach i modnym wyglądzie oraz wspomnieniach o Ś.P. Tomku Chadzie:

Po blisko czterech latach od platynowego debiutu „Wielkie Sny” Sitek wraca z długo wyczekiwanym materiałem! „Nowy Vibe” to czternaście premierowych utworów, w których autor urządza swoim fanom liryczno-muzyczny roller coaster. Tytuł materiału nie jest przypadkowy, pokazuje progres Sitka na wszystkich artystycznych polach. „Nowy Vibe” to dojrzałość, to otwarcie się na nową muzykę, to odwaga, która pcha do zmian.

Na nowym krążku każdy znajdzie coś dla siebie, materiał obfituje w potężne bangery jak „Snajper” czy „Idę jak”, które przeplatają się życiowymi i osobistymi wersami np. w otwierającym utworze „Syzyf”, „Stres” czy „Czuję się całkiem”.

Gościnnie na albumie obok Sitka usłyszymy takie postacie jak Gedz, Sarius, Kasta, JNR oraz YP, za produkcję utworów odpowiadają  Kubi Producent, SoSpecial, Miyo, Got Barss, Loaa, Johnny Beats, CatchUp i Olek.

Oprawą graficzną płyty „Nowy Vibe” zajęła się ekipa Full Metal Jacket.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ