fot. kadr z video/nigdystopTV

Po tym, jak Sokół zreinterpretował utwór Sitka, pt. „Chcemy być wyżej”, czas na to, aby wrocławski raper zrobił to samo z prawdziwym klasykiem reprezentanta ZIP Składu – „Mogę wszystko”. Realizacja – duet reżyserski Kiziewicz Szupica.

TELEDYSK: Sokół „Chcemy być wyżej” – sprawdź!

Zobaczcie, jak wyglądała praca Sitka, Zeppy Zepa i Steeza:

Od kilku tygodni trwa kampania marki piwa EB – „Tymczasem”, w którą zaangażowani są czterej polscy raperzy: Sokół, Pezet, Sitek oraz Żabson |poznaj szczegóły!|.

Jedna scena, czołowi przedstawiciele polskiego rapu i niezwykły spektakl będący kwintesencją okresu TYMCZASEM – już 6 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wydarzenie łączące muzykę i sztuki wizualne – Projekt TYMCZASEM.Całość współtworzona jest przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka, którzy na deskach krakowskiego teatru udowodnią, że okres między młodością a dojrzałością – TYMCZASEM – to czas niezbędny w życiu młodego człowieka – możliwość poznawania siebie, doświadczania, eksperymentowania i poszukiwania inspiracji. Na potrzeby projektu raperzy wykonają znane utwory, a wszystko nawiązywać będzie formą do teatralnego spektaklu.

Na scenie czwórce raperów towarzyszyć będą jedni z najważniejszych przedstawicieli rodzimego hip-hopu: Białas, Falcon1, Otsochodzi, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede, i Włodi. Wyłącznym sponsorem projektu jest marka EB. – czytamy na stronie projektu www.projekttymczasem.pl

Facebook Comments