fot. kadr z klipu

„Projekt Tymczasem” to inicjatywa, której finał będzie miał miejsce już 6 października na deskach Teatru im. Słowackiego w Krakowie, gdzie spotka się czołówka rapowej sceny. W ramach projektu pionierzy rapu połączyli siły z reprezentantami nowej szkoły, reinterpretując wzajemnie jedne z najważniejszych numerów w swoim dorobku. Przed Wami drugi efekt tej współpracy – klip do „Mogę Wszystko” Sitka, utworu oryginalnie nagranego przez Sokoła.

Wygraj wejściówki na koncert ‘Projekt Tymczasem’: Sokół, Pezet, Sitek, Żabson i goście [KONKURS]

TELEDYSK: Sokół “Chcemy być wyżej” – sprawdź!

Od kilku tygodni trwa kampania marki piwa EB – “Tymczasem”, w którą zaangażowani są czterej polscy raperzy: Sokół, Pezet, Sitek oraz Żabson |poznaj szczegóły!|.

Jedna scena, czołowi przedstawiciele polskiego rapu i niezwykły spektakl będący kwintesencją okresu TYMCZASEM – już 6 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wydarzenie łączące muzykę i sztuki wizualne – Projekt TYMCZASEM.Całość współtworzona jest przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka, którzy na deskach krakowskiego teatru udowodnią, że okres między młodością a dojrzałością – TYMCZASEM – to czas niezbędny w życiu młodego człowieka – możliwość poznawania siebie, doświadczania, eksperymentowania i poszukiwania inspiracji. Na potrzeby projektu raperzy wykonają znane utwory, a wszystko nawiązywać będzie formą do teatralnego spektaklu.

Na scenie czwórce raperów towarzyszyć będą jedni z najważniejszych przedstawicieli rodzimego hip-hopu: Białas, Falcon1, Otsochodzi, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede, i Włodi. Wyłącznym sponsorem projektu jest marka EB. – czytamy na stronie projektu www.projekttymczasem.pl

SIERPNIOWY QUIZ

14 pytań z najważniejszych wydarzeń z sierpnia, sprawdź czy byłeś na bieżąco !  

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ