fot. Rafał Trubisz

Po blisko czterech latach od platynowego debiutu „Wielkie Sny” Sitek wraca z długo wyczekiwanym materiałem!

„Nowy Vibe” to czternaście premierowych utworów, w których autor urządza swoim fanom liryczno-muzyczny roller coaster. Tytuł materiału nie jest przypadkowy, pokazuje progres Sitka na wszystkich artystycznych polach. „Nowy Vibe” to dojrzałość, to otwarcie się na nową muzykę, to odwaga, która pcha do zmian.

Na nowym krążku każdy znajdzie coś dla siebie, materiał obfituje w potężne bangery jak „Snajper” czy „Idę jak”, które przeplatają się życiowymi i osobistymi wersami np. w otwierającym utworze „Syzyf”, „Stres” czy „Czuję się całkiem”.

Gościnnie na albumie obok Sitka usłyszymy takie postacie jak GedzSariusKastaJNR oraz YP, za produkcję utworów odpowiadają  Kubi ProducentSoSpecialMiyoGot BarssLoaaJohnny BeatsCatchUp i Olek.

Oprawą graficzną płyty „Nowy Vibe” zajęła się ekipa Full Metal Jacket. Limitowana wersja albumu zakupionego w preorderze zawiera dodatkowe utwory, unikatową poligrafię, autograf artysty oraz dodatki, które ujawnimy wkrótce.

Premiera nowego krążka Sitka zaplanowana jest na 18.09.2020, do tego czasu będziemy umilać wakacje porcją potężnych singli. Stay tuned!

Wraz ze startem preorderu prezentujemy klip do numeru „Syzyf”, autorstwa ekipy OG Films, za produkcję muzyczną numeru odpowiada Got Barss.

Lista utworów:

 1. Syzyf
 2. Nowy vibe
 3. Mango
 4. Idę jak
 5. Stres
 6. Czuje się całkiem
 7. Co chcą zrobić – feat. Sarius
 8. Labirynt – feat. JNR, YP
 9. Nie zasnę – feat. Gedz
 10. Albo albo – feat. JNR, YP
 11. Snajper
 12. My też
 13. Wiesz jak jest
 14. Filar – feat. Kasta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ