fot. kadr z klipu "280"

Debiutancki solowy krążek Sitka „Wielkie sny”, ukazał się w 2016 roku. Jest to jedna z najmocniejszych rapowych pozycji w ostatnich latach, więc wrocławski raper postanowił kontynuować swoją przygodę z nagrywaniem kolejnych utworów.

Sitek przez ostatnie trzy lata skupił się na szlifowaniu swoich umiejętności, a także pracy nad wokalem. W ubiegłym roku raper zaangażował się w „Projekt Tymczasem”, którego inicjatorem jest marka EB. Jego zadaniem było, m.in. zreinterpretować jeden z hitowych utworów Sokoła, pt. „Mogę wszystko”. Jak sobie poradził z tym zadaniem? Sprawdź!

Niedawno odbyła się również premiera kilka kawałków, w które zaangażowany został twórca platynowej płyty „Wielkie sny”: „Moryak” (wspólnie z Fedukiem), „Mansa Musa” (singiel promujący projekt Donatana i Roberta Lewandowskiego, pt. „Stamina”. Gościnnie pojawili się także donGURALesko i ReTo), oraz „Mój głos” (numer pochodzący z albumu Rufuza „360 Mixtape”).

Drugie solo…

O następcy „Wielkich snów” na razie wiemy niewiele mimo tego, że jego promocja rozpoczęła się w marcu ubiegłego roku. Wówczas do sieci trafił pierwszy video-singiel „280”, który od czasu swojej premiery zgromadził ponad 4mln wyświetleń w serwisie YouTube. Cztery miesiące później, Sitek wrzucił kolejny zwiastun nowego wydawnictwa, czyli singiel i klip „Zapiera dech”, do którego warstwę muzyczną przygotował JNR. W przypadku poprzedniego, za produkcję bitu odpowiedzialny był Voskovy.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższy piątek będziemy mogli posłuchać trzeciego numeru z płyty. Raper zapowiedział właśnie w social mediach teledysk zrealizowany do „CCZ”: – Ciąg dalszy nastąpi 14.06.19. – przekazał na Instagramie, dodając jednocześnie, że gościnnie dograł się Sarius, natomiast za muzykę odpowiada Kubi Producent.

Co nas czeka pod koniec tego tygodnie? Zobacz trailer:

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ