fot. Daniel Jaroszek

Raperzy Sitek z Otsochodzi połączyli siły i stworzyli utwór, pt. „Mam Chill”! W kawałku oraz towarzyszącym mu teledysku artyści promują hedonistyczne podejście do życia, zachęcając do cieszenia się chwilą i czerpania z niej jak najwięcej.

„Mam Chill” to nowy singiel napisany wspólnie przez popularnych raperów Sitka i Otsochodzi. Premiera piosenki wraz z teledyskiem, odbyła się 11 września 2019 roku. Wideoklip w reżyserii Filipa Bartczaka został nakręcony w prywatnej willi w podwarszawskim Konstancinie. Występują w nim obaj raperzy. Sceneria bezpośrednio nawiązuje do przekazu tekstu, prezentując obrazek beztroskiego życia, który promują artyści. Piękny dom, wymyślne stylizacje, jak również grono przyjaciół – wszystkie składniki, będące synonimami dostatku, po który warto sięgać, jeśli tylko nadarzy się okazja.

Kooperacja Sitka z Otsochodzi ma przekonać odbiorców, że jeżeli coś robimy, to powinniśmy robić to najlepiej, jak się da i wymagać od życia najwyższej jakości. W całym przepychu rzeczy materialnych artyści zwracają uwagę na moc przyjaźni i relacji. Wzajemne wsparcie oraz pomoc są nieodłącznym elementem poczucia bogactwa w życiu.

  • Nowym kawałkiem „Mam Chill” promujemy życie na grubo. Mamy je tylko jedno, więc warto czerpać z niego na maksa i skupić się na chwili obecnej. Nie ma sensu rozpamiętywanie przeszłości ani zbytnie przejmowanie się tym, co będzie. Korzystajmy z nadarzających się okazji i celebrujmy tu i teraz! – komentuje Sitek.
  • Jeżeli coś robimy, to róbmy na 100%. Zarówno jeśli chodzi o relacje z przyjaciółmi, jak i proste, codzienne wybory. Jeśli przy tym nie będziemy się nawzajem oceniać to naprawdę mamy szanse na dobre życie. – dodaje Otsochodzi

Klip powstał przy wsparciu Pizza Hut Records, czyli projektu zakładającego współpracę z młodymi muzykami i portretowanie wartości ważnych dla ich pokolenia.

OTSOCHODZI
Facebook: www.facebook.com/Otsochodzi/
Instagram: www.instagram.com/otsochodzi/

SITEK
Facebook: www.facebook.com/Sitek71
Instagram: www.instagram.com/sitekofficial_

PIZZA HUT
Facebook: www.facebook.com/pizzahutpolska
Instagram: www.instagram.com/pizzahutpolska

O Otsochodzi:
Warszawski raper, który zadebiutował w 2015 roku, wydając podziemny album o tytule “7”. Występował na największych polskich festiwalach, takich jak Open’er Festival czy Hip Hop Kemp, a jego twórczość przyciągnęła uwagę poważnych graczy sceny hip hop – Włodiego, Flirtini, Ten Typ Mesa, Jana-rapowanie czy Rosalie. Podpisany z Asfalt Records kontrakt wydawniczy pozwolił mu wydać pierwszy długogrający album pt. “Slam”. W roku 2017 artysta wydał płytę pt. „Nowy kolor”, która zyskując uznanie zarówno branży, jak i słuchaczy, została wyróżniona certyfikatem Platynowej Płyty. Kolejny album muzyk wydał w lutym 2019 roku. Najnowsza płyta została określona mianem „Miłość”, a znajdujące się na niej utwory zostały utrzymane w nastrojowym, pełnym uczuć i fascynacji klimacie. Teledyski do czterech piosenek z tego albumu (“Euforia”, “Worldwide”, “Dla Mnie” oraz “Sezon”) spotkały się z dużym zainteresowaniem i z miesiąca na miesiąc, podnoszą swoją wielomilionową oglądalność.

O Sitku:
Wrocławski raper, który swoją przygodę z muzyką zaczął w 2003 roku. Swój pierwszy zespół TWL (Terror w Liryce) tworzył z przyjacielem Poterą. W 2009 roku, występem w singlu „Czyja jest Gra” dowiódł, że jest jednym z najbardziej utalentowanych raperów w Polsce. Przed oficjalnym debiutem wydał kilkanaście bardzo dobrze przyjętych utworów. Gościnnie udzielił się m.in. na albumach takich artystów jak: donGuralesko, Donatan & Cleo, Chada, Quebonafide, White House. Jego solowa płyta „Wielkie Sny” miała swoją premierę w 2016 roku. Cały limitowany nakład albumu wyprzedał się, a w zestawieniu Olis płyta zajęła piąte miejsce. Ponadto album zdobył status Platynowej płyty, a singiel „Chcemy być wyżej” pokrył się poczwórną platyną. Artysta został okrzyknięty „Debiutem Roku 2016”, a także dostał nominacje do tytułu „Polski artysta roku 2016” w plebiscycie WuDoo i Hip-hop.