fot. kadr z klipu

W sieci pojawił się najnowszy teledysk promujący trzeci album inowrocławskiego duetu: Młody x BeDe działającego pod szyldem Siła W Wersach. Obraz został zrealizowany do tytułowego utworu „W POGONI”, w którym można usłyszeć wokale Justyny Biesiady. Warstwą muzyczną singla zajął się Flame, natomiast skrecze dograł BDZ Beatz.

Zespół Siła W Wersach już od kilkunastu lat funkcjonuje na rapowej scenie i ma za sobą współpracę z takimi artystami, jak: Hinol Polska Wersja, Rufuz, czy BRZ z ekipy Diil Gang. Można ich kojarzyć, m.in. z klipów: „Żyjesz – Zginiesz”, „Duchowa niezależność”, „Czym jest?”, „Między grzechem, a uczynkiem”, czy też obrazka do utworu „Cienie”, który promował film graffiti, pt. „Forever Young”.

Nowy krążek opowiada o wpływie uciekającego czasu na ludzi dotykając różnych sfer ich życia. To też opowieść o tym jak przez kilka lat zmieniło się życie samych twórców jednocześnie pokazując pewne elementy, które pozostały niezmienne. Słuchając tego albumu bardzo mocno czuć, że archiwizuje on pewien etap życia twórców bazując na wielu przemyśleniach i doświadczeniach.

Na płycie znalazło się 12 utworów, m.in. „W świat!”, który promował płytę podróżniczym teledyskiem oraz „Niezmiennie”, do którego zostało nakręcone street video. Gościnnie na albumie pojawia się: Szczur ZSW, Chio EMB, BRZ, Zina, RadG, Panda oraz Justyna Biesiada, która dograła refreny do dwóch utworów na płycie. Za warstwę muzyczną odpowiada Flame, który wyprodukował 7 kawałków, 333, BDZ oraz Wits znany z produkcji na płytach Resta oraz Kafara z ekipy Dixon37. Za mix/mastering krążka oraz scratche i cuty odpowiedzialny jest BDZ.

Oficjalna premiera płyty miała miejsce 23 listopada 2018r. Możecie ją zamówić poprzez fanpage @SilaWWersach na Facebooku, Allegro lub kupić stacjonarnie w Corner Pubie na ul. Dworcowej 9, Skateshopie „Patshop” na ul. Wałowej 45 w Inowrocławiu oraz w Hip Hopowej Stolicy – Serum w Warszawie. Ilość sztuk mocno ograniczona.

Materiał dostępny na platformach cyfrowych iTunes, Spotify, Deezer.

Tracklista:
1. Wjazd prod. BDZ, scratch/cuts: BDZ
2. SWW#3 prod. Wits, scratch/cuts: BDZ
3. W pogoni gościnnie: Justyna Biesiada, prod. Flame, scratch: BDZ
4. To pewne! prod. 333, scratch/cuts: BDZ
5. Cel gościnnie: Chio EMB, Szczur ZSW, prod. 333
6. Coś więcej gościnnie: BRZ, prod. Flame
7. Niezmiennie prod. Flame
8. Łańcuch prod. Flame
9. Zagrożenie gościnnie: Zina, RadG, Panda, prod. 333, scratch/cuts: BDZ
10. W świat! prod. Flame, scratch/cuts: BDZ
11. Ryzy prod. Flame
12. Masz szansę gościnnie: Justyna Biesiada, prod. Flame