mat. pras.

Klip do utworu Siedem jest dostępny na kanale StoproRap w serwisie YouTube. Nowy singiel zapowiada Mixtape 7, kolejny krążek jednego z najpopularniejszych DJ-ów i producentów w Polsce, DJ-a Decksa.

Co ciekawe, pomimo to że kawałek swoją treścią odnosi się do Mixtape 7, nie zostanie umieszczony na trackliście tego wydawnictwa, a na reedycji albumu Mixtape 6 jako bonus track!

Czołówka poznańskiej sceny hip-hopowej – tak można określić wszystkich zaangażowanych artystów w powstanie utworu SiedemPaluchSłońŚliwaKaczorShellerini i Donguralesko nie tylko udzielili się na najnowszym nagraniu DJ-a Decksa, ale również pojawią się gościnnie na nowym krążku, Mixtape 7, którego premiera zapowiedziana jest na 9 października 2020 roku.

Wideo realizowane przez grupę produkcyjną 9LITER FILMY było kręcone w Poznaniu w charakterystycznych miejscach dla stolicy Wielkopolski, czyli na lotnisku Ławica oraz na dachu popularnego Okrąglaka. Na planie teledysku pojawili się wszyscy artyści, których można usłyszeć w kawałku Siedem.

Również dzisiaj wystartował preorder limitowano-kolekcjonerskiej wersji Mixtape 6. Edycja ta będzie zawierała dwie płyty CD. Pierwsza z utworami, które pierwotnie znalazły się na poprzednim wydawnictwie DJ-a Decksa z dodatkowym singlem Siedem oraz druga z instrumentalnymi wersjami nagrań. Całość będzie wydana w nowej, uszlachetnionej szacie graficznej, którą wykonał Forin. Ponadto, każdy egzemplarz będzie numerowany, a w pakiecie preorderowym znajdzie się autograf poznańskiego producenta.

Reedycję Mixtape 6 można kupić na djdecks.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ