Jędker niedawno wypuścił premierowy singiel zwiastujący zarówno najnowszy solowy album rapera, jak i debiutancką książkę. W nagraniu zatytułowanym „Dzienniki rapera”, Jędker zaczepił Sebastiana Fabijańskiego: „Jak Quebo będę cisnął raperom-aktorkom” – słyszymy w pierwszej zwrotce.

Po kilku tygodniach od tej premiery, Fabijański zareagował na te słowa wpisem na Instagramie: „Odmieniony Jędker prawi, więc odprawiam. Powinien nawinąć – Jak Quebo będę cisnął raperom-aktorkom. Wczoraj robiłem disco polo, dziś jestem wyrocznią. Wchodzę na ostro i liczę na rozgłos. Pozdro„.

Przypomnijmy również, że w tym roku Sebastian Fabijański wypuścił debiutancki rapowy krążek „PRIMITYW„, ale już szykuje materiał na kolejny projekt. Być może ujrzy on światło dzienne jeszcze w 2020 roku.

4 KOMENTARZE

  1. ’Fabianku' – Jędker w przeciwieństwie do ciebie, robił dobry rap, potem owszem, zaczął robić gunwo, a następnie wrócił do robienia dobrego rapu i robi go do dziś. Ty natomiast od zawsze robiłeś gówno i robisz je do dziś.

  2. Z całym szacunkiem ale Sokół Jędker wprowadzilii do polskiego rapu tyle że Fabijanski nawet nie ma co podbijac Jędkera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here