Sarius zawalczy na Fame MMA: „Zostałem wezwany z innego świata”

Raper zadebiutuje w przyszłym roku w oktagonie.

Wczoraj wieczorem jak grom z jasnego nieba spadła informacja o zakontraktowaniu Sariusa przez włodarzy Fame MMA. Decyzja ta została oficjalnie ogłoszona przed nadchodzącą galą FAME 11 (oczywiście podczas niej raper nie weźmie jeszcze udziału). Z jakiego powodu Sarius zdecydował się na taki krok?

Rzecz jasna udział raperów na freakfightach to już żadna nowość, choć zawsze jesteśmy zaskoczeni, gdy do oktagonu wchodzą debiutanci. Na FAME 11 wśród debiutantów będzie Smolasty, który stoczy pojedynek z discopolowcem – MiłymPanem. Przeciwnik Sariusa nie jest jeszcze znany. Według zapowiedzi Wojtka Goli i Boxdela ma być to bardzo „fejmowa” i mocna walka.

SPRAWDŹ TO: Kubańczyk o Bedoesie: „W internecie udaje zupełnie inną osobę” [VIDEO]

O powodach swojej decyzji szef Antihype we wpisie w mediach społecznościowych:

  • Przez większość moich małolackich czasów towarzyszył mi sport – najpierw boiskowa koszykówka, później boks, który zacząłem trenować od 15 roku życia amatorsko. Otarłem się o mistrzostwa Polski a później moja droga potoczyła się w kierunku przeciwnym do zdrowej aktywności czy ciężkiej pracy jaką są sporty walki – co nie znaczy, że nie zdarzyło mi się dostać na niej po twarzy.
    W ostatniej chwili z etapu bycia wiecznie zawieszonym pod swoim blokiem typem wyrwała mnie muzyka, dając mi nowe życie. Jakiś czas temu jednak, kiedy to dzięki niej udało mi się zrealizować szereg marzeń i osiągnięć stwierdziłem, że mimo to dalej czuję wewnętrzny niepokój i coś we mnie wciąż pozostaje niepoukładane. Przyjemny klimacik w studiu, własny dom, stabilizacja – pod stertą tych niesamowicie cennych elementów egzystencji dalej jednak tliła się jakaś iskierka, niczym mała drzazga niepozwalająca cieszyć się tą wypracowaną strefą komfortu. Potrzebowałem czegoś jeszcze: wyzwania, adrenaliny, krwi, poczucia zagrożenia, chęci walki z samym sobą? A może to kryzys wieku średniego związany ze zbliżającą się 30? Wracały do mnie wspomnienia i emocje skupione wokół pasji, którą kiedyś porzuciłem. Wszyscy moi znajomi wiedzą, że każda gala sportów walki to dla mnie święto – nawet jak oglądaliśmy którąś we wspólnym gronie to ja i tak następnego dnia z rana musiłem ją sobie obejrzeć jeszcze raz na spokojnie; każda konferencja, każdy wywiad spod tagu sporty walki był przeze mnie ogarniany od razu na bieżąco. Za każdym takim oglądaniem, które było dla mnie jak święto, pojawiała się też ta gorzka myśl – ku*wa jak ja chciałbym to przeżyć. Wszystko. Od samego początku, przez przygotowanie i samą walkę, żeby najbliżsi byli ze mnie dumni po wszystkim. Musiałem przeżyć to jeszcze raz. Kiedy jakiś czas później los skrzyżował moje drogi z włodarzami Fame MMA, pomyślałem od razu – to jest ten moment, to nie może być przypadek i jest to najprawdopodobniej jedyna w moim życiu okazja by kiedykolwiek stanąć jeszcze w oktagonie.
    Nie chcąc zmarnować szansy na spełnienie swojego marzenia, zgodziłem się i oto jestem. Zostałem wezwany z innego świata. Przybywam że świata Antihype dumnie realizować swoje prywatne marzenia reprezentując i wnosząc te same wartości, którymi kieruje się razem z Wami na co dzień. Bądźcie ze mną. :)

Sarius nawija na żywo w Rapnews Studio i mówi o swojej trudnej przeszłości. Zobacz!

fot. @ciociaewaaa_foto

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

„Przyszedłem, kurw*, zajeba* scenę” – Intruz leci z ostrymi wersami! [VIDEO]

„Scyzoryk Janosika” to solówka rapera, za której produkcję odpowiedzialny jest Sokollo.

Kacper HTA zdradza szczegóły spotkania ze Szpakiem [VIDEO]

Kacper HTA w Rapnews Studio odsłonił nam nieco kulisy spotkania ze Szpakiem, do którego...

Adi Nowak i White 2115 – nowy klip z „Ogniska niedomowego”

Na platformie YouTube i serwisach streamingowych pojawił się dziś numer Adiego Nowaka.

Projekt Kaliego stał się martwy?

Projekt DVD z legendarnego koncertu XXGM został zapowiedziany już blisko 2 lata temu.

Polska Wersja (Jano x Hinol) w projekcie Hip Hop Szansą!

Ekipa Polska Wersja to trzeci uczestnik projektu Hip Hop Szansą. Wcześniej młodzież (i nie...

Zbuku w duecie z Jano Polska Wersja? [VIDEO]

Do numeru zrealizowano klip autorstwa Enzyma.

Krzysztof Stanowski: „Mata – myślę, że jego kariera jest trochę wygasająca” [VIDEO]

Mata + McDonald's. Krzysztof Stanowski wypuścił najnowszy odcinek swojego programu "Dziennikarskie zero". Wraca z...

Czy to prawda? Peja: „Oceniłem wersy TEDE na 5-tkę” [VIDEO]

Peja był gościem najnowszego programu w polskich internetach, czyli "The Next Level". Otworzył go...

Kleszcz, Vix.N i KaeN „Szukają siebie”, czyli kolejna odsłona „Nie mej płyty”!

"Szukam siebie" z gościnnym udziałem Vixena i KaeN'a to drugi singiel promujący zaplanowaną na...