fot. kadr z klipu "Znak czasów"

Saful przez ostatnie lata był zaangażowany w serialowy projekt “Ślepnąc od świateł”. Najpierw pilnie przygotowywał się do roli, aby następnie bardzo dobrze wykonać swoje zadanie. Był to aktorski debiut warszawskiego rapera. W produkcji HBO GO idealnie zagrał rolę “Kuby”. Wystąpił obok tak cenionych aktorów jak, m.in.: Jan Frycz, Janusz Chabior, Robert Więckiewcz, czy Cezary Pazura.

Reprezentant Dixon37 niedawno wrócił na “rapowe tory”. Saful postanowił iść drogą swoich kolegów ze składu (Kafara, Resta i Michrusa) i nagrać solową płytę. Od kilku tygodni nagrywa ją wspólnie z duetem producenckim – Sampler Orchestra. – Będzie to wydane w Asfalt Records. – ujawnił niedawno w rozmowie z Winim.

Wczoraj wieczorem raper udostępnił na swojej facebookowej tablicy post, do którego dodał utwór, zatytułowany “Szemrane tango”, a także przekazał do fanów kilka słów:

  • Mój ostatni solowy numer jaki wyszedł. Z krążka Dixon37 “KZK” – 2016r. Wkrótce kolejne, płyta solowa w procesie, będą i takie klimaty, chociaż kilka może zaskoczyć. – napisał na tablicy.

Jeden z użytkowników Facebooka postanowił spytać Safulaco z Dixonami? Już przeszłość?“. Na co odpowiedział: “Skupiam się na solo“. “No dobra, teraz skupiasz się na solo. Wiem, że to taka bezpieczna odpowiedź. Może inaczej. Czy będziesz nagrywał w przyszłości z Dixami?” – napisała po raz kolejny ta sama osoba. “Jak będzie o czym, to będę” – oznajmił Saful.

Facebook Comments