fot. kadr z klipu "Elo"

Kilka tygodni temu, Saful zapowiedział nowy utwór, który nagrał wspólnie z duetem producenckim Sampler Orchestra: – Idzie nowe, a pomysły na następne numery też są. – przekazał wówczas.

Raper w najnowszej rozmowie z Winim ujawnił, że miał plan udostępnić swój najnowszy singiel jeszcze w tym miesiącu, lecz ostatecznie termin premiery uległ zmianie: – Myślałem, że uda mi się wypuścić singiel w czerwcu, bo mam nagrany mocny numer. Jednak ze względu na to, że będzie to budżetowa produkcja, przesunęliśmy jego premierę i produkcję tego. Będzie to wydane w Asfalt Records. – zdradził reprezentant składu Dixon37.

Jest to na pewno zaskakująca informacja, ponieważ dotąd raper związany był z trzema wytwórniami: Vision MusicStep Records i DistrictAREA. Właśnie w nich zostały wydane projekty od Dixon37: „Lot na całe życie”, „OZNZ: Od Zawsze Na Zawsze” i „KZK: Krew Za Krew”. Dlaczego Saful postanowił zmienić „otoczenie”? – Byłem na rozmowach z Tytusem. Mamy podobną wizję, więc myślę, że może być OK. – podkreślił.

Termin premiery płyty, nie jest jeszcze znany.

 

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ