fot. kadr z klipu "Nowe życie"

W dniu dzisiejszym (20.05.2019r.) – warszawski sąd podtrzymał wyrok w sprawie Bonusa RPK. Oskarżenie dotyczyło rzekomego handlu narkotykami i wzbogacenia się z tej działalności. Artysta został skazany w lipcu 2018r. na 5,5 roku więzienia oraz ok. pół miliona złotych grzywny, które rzekomo zarobił na sprzedaży substancji psychoaktywnych.

  • Wyrok został utrzymany – 5,5 roku pozbawienia wolności. Został on uzasadniony tym, że świadkowie, którzy mnie obciążyli są wiarygodni. Wszyscy świadkowie, którzy przeczyli – są niewiarygodni. Pytanie, jak się bronić? Na ten moment przegrałem, ale jeszcze będę się odwoływał do Sądu Najwyższego. – skomentował Bonus tuż po poznaniu wyroku.
  • Nie ma co się poddawać, trzeba po prostu walczyć. Mam dla kogo walczyć, mam rodzinę. Nie pozwolę się zniszczyć. – dodał.

https://www.facebook.com/poprawaprawa/videos/528155201048475/

Swoje zdania w tym temacie wyrazili również Sokół i Jongmen:

  • Jest mi naprawdę przykro. Poznałem Bonusa kilka lat temu i dziś to mój dobry kolega, myślę, że mógłbym na niego liczyć, gdyby to mi działa się krzywda. To dobry człowiek, raper, biznesmen, głowa rodziny. Problem w tym, że ja niestety nie wiem jak mu pomóc, a bardzo bym chciał. Jedyne co na ten moment mogę zrobić, to wspierać go i szerzyć informacje o tym, że ten wyrok to absurd.

#muremzabonusemBonus RPK (Artysta Kombinator)

Opublikowany przez Jongmen Poniedziałek, 20 maja 2019

#MUREMZABONUSEM