fot. źródło: @rufuzmrcrew

Po pięciu albumach wydanych w duecie z Małachem, Rufuz zdecydował się na odważny krok. Wydaje swój pierwszy oficjalny solowy debiut!

Dokładnie dziesięć lat temu Rufuz wydał solo pierwszy nielegal „ToPo1”. Od tego czasu wiele się zmieniło. 2020 to rok przełomowy:

  • ‚Design’ to dla mnie zamknięcie starych spraw i początek nowej, lepszej drogi. Materiał dedykuję mojej rodzinie oraz najbliższym, a w szczególności mojej mamie i dziewczynie. To Wy pokazujecie mi dobry kierunek!

Na podstawowej wersji albumu znajdziecie 15 numerów, w których poza Rufuzem usłyszycie kilku na prawdę mocnych gości! Wersja limitowana płyty, którą możecie zamówić już dziś na stronie rufuz.360clth.pl. Zawiera ona dodatkowe nigdzie wcześniej niepublikowane utwory, autograf rapera i komplet wlep.

Na pierwszy ogień idzie numer z jednym z najlepszych raperów młodogo pokolenia – Kabe, który gościnnie pojawił się w „Dresie z krokodylem”. Jest to pierwszy singiel zapowiadający album „DESIGN”. Za bit odpowiada Choina, a mix i master zrobił Szwed.

Klip do utworu został zrealizowany przez ekipę Marathon Films. Za okładkę i oprawę graficzną albumu odpowiada studio graficzne Full Metal Jacket. Autorem zdjęć jest Mike Strykowski.

Tracklista:
1. INTRO 2020
2. LIFESTYLE
3. CZEKAM NA PRZELEW
4. TYPIARY SKIT
5. DRES Z KROKODYLEM FEAT. KABE
6. ZŁE ŻĄDZE FEAT. ???
7. SZCZEROŚĆ FEAT. ???
8. TEMAT RZEKA
9. MEDALU DWIE STRONY
10. KRYZYS
11. SITODRUK
12. SZPONTEK
13. TAM SKĄD POCHODZĘ – FEAT. ???
14. HIPOKRYCI – FEAT. ???
15. REHAB – FEAT. ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ